Lista zajęć Zbigniew Przybysz Zajęcia Plastyczne Pana Zbyszka -Rudak

Zajęcia Plastyczne Pana Zbyszka -Rudak

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Twórczość to świat wyobraźni powstających z sennych marzeń, świat tysiąca niewiadomych, które nas zachwycają lub niepokoją, nie odsłaniając całkowicie swych tajemnic. Zajęcia prowadzone przez plastyka Zbigniewa Przybysza dają dzieciom możliwość zrozumienia oraz wyrażenia siebie i swej kreatywności poprzez poznanie różnych form plastycznych.

Tematyka warsztatów obejmuje podstawowe pojęcia dotyczące rysunku, malarstwa i rzeźby. W trakcie ich trwania dzieci poznają zagadnienia dotyczące m.in. światła, perspektywy, formy, proporcji, kompozycji, barwy i przestrzeni. Poprzez liczne ćwiczenia, swobodny dobór tematów, a także zabawę, dzieci w niekonwencjonalny sposób zapoznają się z historią sztuki i podstawami warsztatu plastycznego. Oglądając wykonane przez najmłodszych dzieła, poznajemy ich zainteresowania, uczucia i myśli mające swoje źródło w przeżyciach dnia codziennego.

Nasze pracownie w filii Dom Muz Rudak oraz filii Dom Muz Podgórz biorą udział w licznych przeglądach i konkursach, na których zdobywamy nagrody i wyróżnienia.

Recenzje

brak recenzji