Lista zajęć Pracownia Rękodzieła - Sole z natury w kosmetyce i kulinariach, warsztaty

Pracownia Rękodzieła - Sole z natury w kosmetyce i kulinariach, warsztaty

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Uwaga! Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. Płatność za warsztaty powinna być wniesiona na dzień przed rozpoczęciem warsztatów. W przeciwnym razie, zapisujemy następną osobę z listy rezerwowej. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306

Warsztaty Sole z natury w kosmetyce i kulinariach poświęcimy na stworzenie soli ziołowej do stosowania w kuchni oraz soli kosmetycznej do kąpieli.

Sól służy nam w wielu produktach użytku codziennego. Użyta kulinarnie odpowiada za regulację gospodarki wodnej. Jest niezbędna do prawidłowej pracy organizmu na poziomie procesów w komórkach nerwowych i mięśniowych.
Natomiast użyta kosmetycznie ma działanie detoksykujące. Pomaga w oczyszczniu skóry oraz doskonale przyspiesza metabolizm komórkowy co korzystnie wpływa na działanie antycelulitowe i przeciwdziała rozstępom skóry.

Prowadząca: Beata Podsiadły - mydlarka, zielarka, fitoterapeutka, z wykształcenia pielęgniarka, założycielka i właścicielka pracowni Akademia 4 Pory Roku. Od 2007 przez swoją pasję inspiruje mieszkańców gminy Piaseczno. Prowadzi warsztaty rękodzielnicze z dziedziny ginących zawodów, jak mydlarstwo i świeczkarstwo. Współautorka pierwszego w Polsce elementarza mydlarza “Nasze mydła i mazidła”.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 wt, 18:00
30.08.2022
Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Eko Dworzec

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również