Lista zajęć Andrzej WARTYNI STUDIO GITARY - ANDRZEJ WARTYNI
STUDIO GITARY - ANDRZEJ WARTYNI
Kategoria
Opis
Wiek uczestników:7- 99
Zajęcia indywidualne
Czas trwania zajęć: 45min
Koszt zajęć: 120zł/miesiąc
Instruktorzy: ANDRZEJ WARTYNI
Zajęcia indywidualne z nauki gry na gitarze w różnych odsłonach: klasycznej, elektrycznej i basowej.
Instruktor
Andrzej Wartyni – muzyk, instrumentalista (gitara, gitara basowa, fortepian), kompozytor, aranżer. Pracował przez wiele lat prowadząc własny zespół na największych statkach wycieczkowych w Europie, USA, Kanadzie.
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
pn, 14:30 19.09.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
2 |
pn, 15:15 19.09.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
3 |
pn, 16:00 19.09.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
4 |
pn, 16:45 19.09.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
5 |
pn, 17:30 19.09.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
6 |
pn, 18:15 19.09.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
7 |
pn, 19:00 19.09.2022 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
8 |
pn, 19:45 19.09.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
9 |
wt, 12:45 20.09.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
10 |
wt, 14:15 20.09.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
11 |
wt, 15:00 20.09.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
12 |
wt, 15:45 20.09.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
13 |
wt, 16:30 20.09.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
14 |
wt, 17:15 20.09.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
15 |
wt, 18:00 20.09.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
16 |
wt, 18:45 20.09.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
17 |
wt, 19:30 20.09.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
18 |
wt, 20:15 20.09.2022 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
19 |
pn, 14:30 26.09.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
20 |
pn, 15:15 26.09.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
21 |
pn, 16:00 26.09.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
22 |
pn, 16:45 26.09.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
23 |
pn, 17:30 26.09.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
24 |
pn, 18:15 26.09.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
25 |
pn, 19:00 26.09.2022 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
26 |
pn, 19:45 26.09.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
27 |
wt, 12:45 27.09.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
28 |
wt, 14:15 27.09.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
29 |
wt, 15:00 27.09.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
30 |
wt, 15:45 27.09.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
31 |
wt, 16:30 27.09.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
32 |
wt, 17:15 27.09.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
33 |
wt, 18:00 27.09.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
34 |
wt, 18:45 27.09.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
35 |
wt, 19:30 27.09.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
36 |
wt, 20:15 27.09.2022 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
37 |
sb, 08:15 01.10.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
38 |
pn, 14:30 03.10.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
39 |
pn, 15:15 03.10.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
40 |
pn, 16:00 03.10.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
41 |
pn, 16:45 03.10.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
42 |
pn, 17:30 03.10.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
43 |
pn, 18:15 03.10.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
44 |
pn, 19:00 03.10.2022 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
45 |
pn, 19:45 03.10.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
46 |
wt, 12:45 04.10.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
47 |
wt, 14:15 04.10.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
48 |
wt, 15:00 04.10.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
49 |
wt, 15:45 04.10.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
50 |
wt, 16:30 04.10.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
51 |
wt, 17:15 04.10.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
52 |
wt, 18:00 04.10.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
53 |
wt, 18:45 04.10.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
54 |
wt, 19:30 04.10.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
55 |
wt, 20:15 04.10.2022 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
56 |
sb, 08:15 08.10.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
57 |
pn, 14:30 10.10.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
58 |
pn, 15:15 10.10.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
59 |
pn, 16:00 10.10.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
60 |
pn, 16:45 10.10.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
61 |
pn, 17:30 10.10.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
62 |
pn, 18:15 10.10.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
63 |
pn, 19:00 10.10.2022 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
64 |
pn, 19:45 10.10.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
65 |
wt, 12:45 11.10.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
66 |
wt, 13:30 11.10.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
67 |
wt, 14:15 11.10.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
68 |
wt, 15:00 11.10.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
69 |
wt, 15:45 11.10.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
70 |
wt, 16:30 11.10.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
71 |
wt, 17:15 11.10.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
72 |
wt, 18:00 11.10.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
73 |
wt, 18:45 11.10.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
74 |
wt, 19:30 11.10.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
75 |
wt, 20:15 11.10.2022 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
76 |
pn, 14:30 17.10.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
77 |
pn, 15:15 17.10.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
78 |
pn, 16:00 17.10.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
79 |
pn, 16:45 17.10.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
80 |
pn, 17:30 17.10.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
81 |
pn, 18:15 17.10.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
82 |
pn, 19:00 17.10.2022 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
83 |
pn, 19:45 17.10.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
84 |
wt, 12:45 18.10.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
85 |
wt, 13:30 18.10.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
86 |
wt, 14:15 18.10.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
87 |
wt, 15:00 18.10.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
88 |
wt, 15:45 18.10.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
89 |
wt, 16:30 18.10.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
90 |
wt, 17:15 18.10.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
91 |
wt, 18:00 18.10.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
92 |
wt, 18:45 18.10.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
93 |
wt, 19:30 18.10.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
94 |
wt, 20:15 18.10.2022 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
95 |
pn, 14:30 24.10.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
96 |
pn, 15:15 24.10.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
97 |
pn, 16:00 24.10.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
98 |
pn, 16:45 24.10.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
99 |
pn, 17:30 24.10.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
100 |
pn, 18:15 24.10.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
101 |
pn, 19:00 24.10.2022 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
102 |
pn, 19:45 24.10.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
103 |
wt, 12:45 25.10.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
104 |
wt, 13:30 25.10.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
105 |
wt, 14:15 25.10.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
106 |
wt, 15:00 25.10.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
107 |
wt, 15:45 25.10.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
108 |
wt, 16:30 25.10.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
109 |
wt, 17:15 25.10.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
110 |
wt, 18:00 25.10.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
111 |
wt, 18:45 25.10.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
112 |
wt, 19:30 25.10.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
113 |
wt, 20:15 25.10.2022 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
114 |
pn, 14:30 31.10.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
115 |
pn, 15:15 31.10.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
116 |
pn, 16:00 31.10.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
117 |
pn, 16:45 31.10.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
118 |
pn, 17:30 31.10.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
119 |
pn, 18:15 31.10.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
120 |
pn, 19:00 31.10.2022 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
121 |
pn, 19:45 31.10.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
122 |
wt, 12:45 01.11.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
123 |
wt, 13:30 01.11.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
124 |
wt, 14:15 01.11.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
125 |
wt, 15:00 01.11.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
126 |
wt, 15:45 01.11.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
127 |
wt, 16:30 01.11.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
128 |
wt, 17:15 01.11.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
129 |
wt, 18:00 01.11.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
130 |
wt, 18:45 01.11.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
131 |
wt, 19:30 01.11.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
132 |
wt, 20:15 01.11.2022 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
133 |
pn, 14:30 07.11.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
134 |
pn, 15:15 07.11.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
135 |
pn, 16:00 07.11.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
136 |
pn, 16:45 07.11.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
137 |
pn, 17:30 07.11.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
138 |
pn, 18:15 07.11.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
139 |
pn, 19:00 07.11.2022 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
140 |
pn, 19:45 07.11.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
141 |
wt, 12:45 08.11.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
142 |
wt, 13:30 08.11.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
143 |
wt, 14:15 08.11.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
144 |
wt, 15:00 08.11.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
145 |
wt, 15:45 08.11.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
146 |
wt, 16:30 08.11.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
147 |
wt, 17:15 08.11.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
148 |
wt, 18:00 08.11.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
149 |
wt, 18:45 08.11.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
150 |
wt, 19:30 08.11.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
151 |
pn, 14:30 14.11.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
152 |
pn, 15:15 14.11.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
153 |
pn, 16:00 14.11.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
154 |
pn, 16:45 14.11.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
155 |
pn, 17:30 14.11.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
156 |
pn, 18:15 14.11.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
157 |
pn, 19:00 14.11.2022 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
158 |
pn, 19:45 14.11.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
159 |
wt, 12:45 15.11.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
160 |
wt, 13:30 15.11.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
161 |
wt, 14:15 15.11.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
162 |
wt, 15:00 15.11.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
163 |
wt, 15:45 15.11.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
164 |
wt, 16:30 15.11.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
165 |
wt, 17:15 15.11.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
166 |
wt, 18:00 15.11.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
167 |
wt, 18:45 15.11.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
168 |
wt, 19:30 15.11.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
169 |
sb, 10:30 19.11.2022 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
170 |
pn, 14:30 21.11.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
171 |
pn, 15:15 21.11.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
172 |
pn, 16:00 21.11.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
173 |
pn, 16:45 21.11.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
174 |
pn, 17:30 21.11.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
175 |
pn, 18:15 21.11.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
176 |
pn, 19:00 21.11.2022 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
177 |
pn, 19:45 21.11.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
178 |
wt, 12:45 22.11.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
179 |
wt, 13:30 22.11.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
180 |
wt, 14:15 22.11.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
181 |
wt, 15:00 22.11.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
182 |
wt, 15:45 22.11.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
183 |
wt, 16:30 22.11.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
184 |
wt, 17:15 22.11.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
185 |
wt, 18:00 22.11.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
186 |
wt, 18:45 22.11.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
187 |
wt, 19:30 22.11.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
188 |
sb, 10:30 26.11.2022 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
189 |
pn, 14:30 28.11.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
190 |
pn, 15:15 28.11.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
191 |
pn, 16:00 28.11.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
192 |
pn, 16:45 28.11.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
193 |
pn, 17:30 28.11.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
194 |
pn, 18:15 28.11.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
195 |
pn, 19:00 28.11.2022 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
196 |
pn, 19:45 28.11.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
197 |
wt, 12:45 29.11.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
198 |
wt, 13:30 29.11.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
199 |
wt, 14:15 29.11.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
200 |
wt, 15:00 29.11.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
201 |
wt, 15:45 29.11.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
202 |
wt, 16:30 29.11.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
203 |
wt, 17:15 29.11.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
204 |
wt, 18:00 29.11.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
205 |
wt, 18:45 29.11.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
206 |
wt, 19:30 29.11.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
207 |
sb, 10:30 03.12.2022 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
208 |
pn, 14:30 05.12.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
209 |
pn, 15:15 05.12.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
210 |
pn, 16:00 05.12.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
211 |
pn, 16:45 05.12.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
212 |
pn, 17:30 05.12.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
213 |
pn, 18:15 05.12.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
214 |
pn, 19:00 05.12.2022 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
215 |
pn, 19:45 05.12.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
216 |
wt, 12:45 06.12.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
217 |
wt, 13:30 06.12.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
218 |
wt, 14:15 06.12.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
219 |
wt, 15:00 06.12.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
220 |
wt, 15:45 06.12.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
221 |
wt, 16:30 06.12.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
222 |
wt, 17:15 06.12.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
223 |
wt, 18:00 06.12.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
224 |
wt, 18:45 06.12.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
225 |
wt, 19:30 06.12.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
226 |
sb, 10:30 10.12.2022 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
227 |
pn, 14:30 12.12.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
228 |
pn, 15:15 12.12.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
229 |
pn, 16:00 12.12.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
230 |
pn, 16:45 12.12.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
231 |
pn, 17:30 12.12.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
232 |
pn, 18:15 12.12.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
233 |
pn, 19:45 12.12.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
234 |
wt, 12:45 13.12.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
235 |
wt, 13:30 13.12.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
236 |
wt, 14:15 13.12.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
237 |
wt, 15:00 13.12.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
238 |
wt, 15:45 13.12.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
239 |
wt, 16:30 13.12.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
240 |
wt, 17:15 13.12.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
241 |
wt, 18:00 13.12.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
242 |
wt, 18:45 13.12.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
243 |
wt, 19:30 13.12.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
244 |
sb, 10:30 17.12.2022 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
245 |
pn, 14:30 19.12.2022 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
246 |
pn, 15:15 19.12.2022 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
247 |
pn, 16:00 19.12.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
248 |
pn, 16:45 19.12.2022 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
249 |
pn, 17:30 19.12.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
250 |
pn, 18:15 19.12.2022 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
251 |
pn, 19:45 19.12.2022 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
252 |
wt, 12:45 20.12.2022 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
253 |
wt, 13:30 20.12.2022 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
254 |
wt, 14:15 20.12.2022 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
255 |
wt, 15:00 20.12.2022 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
256 |
wt, 15:45 20.12.2022 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
257 |
wt, 16:30 20.12.2022 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
258 |
wt, 17:15 20.12.2022 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
259 |
wt, 18:00 20.12.2022 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
260 |
wt, 18:45 20.12.2022 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
261 |
wt, 19:30 20.12.2022 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
262 |
pn, 14:30 02.01.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
263 |
pn, 15:15 02.01.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
264 |
pn, 16:00 02.01.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
265 |
pn, 16:45 02.01.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
266 |
pn, 17:30 02.01.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
267 |
pn, 18:15 02.01.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
268 |
pn, 19:45 02.01.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
269 |
wt, 12:45 03.01.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
270 |
wt, 13:30 03.01.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
271 |
wt, 14:15 03.01.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
272 |
wt, 15:00 03.01.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
273 |
wt, 15:45 03.01.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
274 |
wt, 16:30 03.01.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
275 |
wt, 17:15 03.01.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
276 |
wt, 18:00 03.01.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
277 |
wt, 18:45 03.01.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
278 |
wt, 19:30 03.01.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
279 |
sb, 10:30 07.01.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
280 |
pn, 14:30 09.01.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
281 |
pn, 15:15 09.01.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
282 |
pn, 16:00 09.01.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
283 |
pn, 16:45 09.01.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
284 |
pn, 17:30 09.01.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
285 |
pn, 18:15 09.01.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
286 |
pn, 19:45 09.01.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
287 |
wt, 12:45 10.01.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
288 |
wt, 13:30 10.01.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
289 |
wt, 14:15 10.01.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
290 |
wt, 15:00 10.01.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
291 |
wt, 15:45 10.01.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
292 |
wt, 16:30 10.01.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
293 |
wt, 17:15 10.01.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
294 |
wt, 18:00 10.01.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
295 |
wt, 18:45 10.01.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
296 |
wt, 19:30 10.01.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
297 |
sb, 10:30 14.01.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
298 |
pn, 14:30 16.01.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
299 |
pn, 15:15 16.01.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
300 |
pn, 16:00 16.01.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
301 |
pn, 16:45 16.01.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
302 |
pn, 17:30 16.01.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
303 |
pn, 18:15 16.01.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
304 |
pn, 19:45 16.01.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
305 |
wt, 12:45 17.01.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
306 |
wt, 13:30 17.01.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
307 |
wt, 14:15 17.01.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
308 |
wt, 15:00 17.01.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
309 |
wt, 15:45 17.01.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
310 |
wt, 16:30 17.01.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
311 |
wt, 17:15 17.01.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
312 |
wt, 18:00 17.01.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
313 |
wt, 18:45 17.01.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
314 |
wt, 19:30 17.01.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
315 |
sb, 08:15 21.01.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
316 |
sb, 10:30 21.01.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
317 |
pn, 14:30 23.01.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
318 |
pn, 15:15 23.01.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
319 |
pn, 16:00 23.01.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
320 |
pn, 16:45 23.01.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
321 |
pn, 17:30 23.01.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
322 |
pn, 18:15 23.01.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
323 |
pn, 19:45 23.01.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
324 |
wt, 12:45 24.01.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
325 |
wt, 13:30 24.01.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
326 |
wt, 14:15 24.01.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
327 |
wt, 15:00 24.01.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
328 |
wt, 15:45 24.01.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
329 |
wt, 16:30 24.01.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
330 |
wt, 17:15 24.01.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
331 |
wt, 18:00 24.01.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
332 |
wt, 18:45 24.01.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
333 |
wt, 19:30 24.01.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
334 |
sb, 10:30 28.01.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
335 |
pn, 14:30 30.01.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
336 |
pn, 15:15 30.01.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
337 |
pn, 16:00 30.01.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
338 |
pn, 16:45 30.01.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
339 |
pn, 17:30 30.01.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
340 |
pn, 18:15 30.01.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
341 |
pn, 19:45 30.01.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
342 |
wt, 12:45 31.01.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
343 |
wt, 13:30 31.01.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
344 |
wt, 14:15 31.01.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
345 |
wt, 15:00 31.01.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
346 |
wt, 15:45 31.01.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
347 |
wt, 16:30 31.01.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
348 |
wt, 17:15 31.01.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
349 |
wt, 18:00 31.01.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
350 |
wt, 18:45 31.01.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
351 |
wt, 19:30 31.01.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
352 |
sb, 10:30 04.02.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
353 |
pn, 14:30 06.02.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
354 |
pn, 15:15 06.02.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
355 |
pn, 16:00 06.02.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
356 |
pn, 16:45 06.02.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
357 |
pn, 17:30 06.02.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
358 |
pn, 18:15 06.02.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
359 |
pn, 19:45 06.02.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
360 |
wt, 12:45 07.02.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
361 |
wt, 13:30 07.02.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
362 |
wt, 14:15 07.02.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
363 |
wt, 15:00 07.02.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
364 |
wt, 15:45 07.02.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
365 |
wt, 16:30 07.02.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
366 |
wt, 17:15 07.02.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
367 |
wt, 18:00 07.02.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
368 |
wt, 18:45 07.02.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
369 |
wt, 19:30 07.02.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
370 |
pn, 19:45 20.02.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
371 |
pn, 14:30 27.02.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
372 |
pn, 15:15 27.02.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
373 |
pn, 16:00 27.02.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
374 |
pn, 16:45 27.02.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
375 |
pn, 17:30 27.02.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
376 |
pn, 18:15 27.02.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
377 |
pn, 19:45 27.02.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
378 |
wt, 12:45 28.02.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
379 |
wt, 13:30 28.02.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
380 |
wt, 14:15 28.02.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
381 |
wt, 15:00 28.02.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
382 |
wt, 15:45 28.02.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
383 |
wt, 16:30 28.02.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
384 |
wt, 17:15 28.02.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
385 |
wt, 18:00 28.02.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
386 |
wt, 18:45 28.02.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
387 |
wt, 19:30 28.02.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
388 |
sb, 10:30 04.03.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
389 |
pn, 14:30 06.03.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
390 |
pn, 15:15 06.03.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
391 |
pn, 16:00 06.03.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
392 |
pn, 16:45 06.03.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
393 |
pn, 17:30 06.03.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
394 |
pn, 18:15 06.03.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
395 |
pn, 19:45 06.03.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
396 |
wt, 12:45 07.03.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
397 |
wt, 13:30 07.03.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
398 |
wt, 14:15 07.03.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
399 |
wt, 15:00 07.03.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
400 |
wt, 15:45 07.03.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
401 |
wt, 16:30 07.03.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
402 |
wt, 17:15 07.03.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
403 |
wt, 18:00 07.03.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
404 |
wt, 18:45 07.03.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
405 |
wt, 19:30 07.03.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
406 |
sb, 10:30 11.03.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
407 |
pn, 14:30 13.03.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
408 |
pn, 15:15 13.03.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
409 |
pn, 16:00 13.03.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
410 |
pn, 16:45 13.03.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
411 |
pn, 17:30 13.03.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
412 |
pn, 18:15 13.03.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
413 |
pn, 19:45 13.03.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
414 |
wt, 12:45 14.03.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
415 |
wt, 13:30 14.03.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
416 |
wt, 14:15 14.03.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
417 |
wt, 15:00 14.03.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
418 |
wt, 15:45 14.03.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
419 |
wt, 16:30 14.03.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
420 |
wt, 17:15 14.03.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
421 |
wt, 18:00 14.03.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
422 |
wt, 18:45 14.03.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
423 |
wt, 19:30 14.03.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
424 |
sb, 10:30 18.03.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
425 |
pn, 14:30 20.03.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
426 |
pn, 15:15 20.03.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
427 |
pn, 16:00 20.03.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
428 |
pn, 16:45 20.03.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
429 |
pn, 17:30 20.03.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
430 |
pn, 18:15 20.03.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
431 |
pn, 19:45 20.03.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
432 |
wt, 12:45 21.03.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
433 |
wt, 13:30 21.03.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
434 |
wt, 14:15 21.03.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
435 |
wt, 15:00 21.03.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
436 |
wt, 15:45 21.03.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
437 |
wt, 16:30 21.03.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
438 |
wt, 17:15 21.03.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
439 |
wt, 18:00 21.03.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
440 |
wt, 18:45 21.03.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
441 |
wt, 19:30 21.03.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
442 |
sb, 10:30 25.03.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
443 |
pn, 14:30 27.03.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
444 |
pn, 15:15 27.03.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
445 |
pn, 16:00 27.03.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
446 |
pn, 16:45 27.03.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
447 |
pn, 17:30 27.03.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
448 |
pn, 18:15 27.03.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
449 |
pn, 19:45 27.03.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
450 |
wt, 12:45 28.03.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
451 |
wt, 13:30 28.03.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
452 |
wt, 14:15 28.03.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
453 |
wt, 15:00 28.03.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
454 |
wt, 15:45 28.03.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
455 |
wt, 16:30 28.03.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
456 |
wt, 17:15 28.03.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
457 |
wt, 18:00 28.03.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
458 |
wt, 18:45 28.03.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
459 |
wt, 19:30 28.03.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
460 |
sb, 10:30 01.04.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
461 |
pn, 14:30 03.04.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
462 |
pn, 15:15 03.04.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
463 |
pn, 16:00 03.04.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
464 |
pn, 16:45 03.04.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
465 |
pn, 17:30 03.04.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
466 |
pn, 18:15 03.04.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
467 |
pn, 19:45 03.04.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
468 |
wt, 12:45 04.04.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
469 |
wt, 13:30 04.04.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
470 |
wt, 14:15 04.04.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
471 |
wt, 15:00 04.04.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
472 |
wt, 15:45 04.04.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
473 |
wt, 16:30 04.04.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
474 |
wt, 17:15 04.04.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
475 |
wt, 18:00 04.04.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
476 |
wt, 18:45 04.04.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
477 |
wt, 19:30 04.04.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
478 |
sb, 10:30 08.04.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
479 |
pn, 14:30 10.04.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
480 |
pn, 15:15 10.04.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
481 |
pn, 16:00 10.04.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
482 |
pn, 16:45 10.04.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
483 |
pn, 17:30 10.04.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
484 |
pn, 18:15 10.04.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
485 |
pn, 19:45 10.04.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
486 |
wt, 12:45 11.04.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
487 |
wt, 13:30 11.04.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
488 |
wt, 14:15 11.04.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
489 |
wt, 15:00 11.04.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
490 |
wt, 15:45 11.04.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
491 |
wt, 16:30 11.04.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
492 |
wt, 17:15 11.04.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
493 |
wt, 18:00 11.04.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
494 |
wt, 18:45 11.04.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
495 |
wt, 19:30 11.04.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
496 |
sb, 10:30 15.04.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
497 |
pn, 14:30 17.04.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
498 |
pn, 15:15 17.04.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
499 |
pn, 16:00 17.04.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
500 |
pn, 16:45 17.04.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
501 |
pn, 17:30 17.04.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
502 |
pn, 18:15 17.04.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
503 |
pn, 19:00 17.04.2023 |
45 min. | BISIŃSKA Katarzyna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
504 |
pn, 19:45 17.04.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
505 |
wt, 12:45 18.04.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
506 |
wt, 13:30 18.04.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
507 |
wt, 14:15 18.04.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
508 |
wt, 15:00 18.04.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
509 |
wt, 15:45 18.04.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
510 |
wt, 16:30 18.04.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
511 |
wt, 17:15 18.04.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
512 |
wt, 18:00 18.04.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
513 |
wt, 18:45 18.04.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
514 |
wt, 19:30 18.04.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
515 |
sb, 10:30 22.04.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
516 |
pn, 14:30 24.04.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
517 |
pn, 15:15 24.04.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
518 |
pn, 16:00 24.04.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
519 |
pn, 16:45 24.04.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
520 |
pn, 17:30 24.04.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
521 |
pn, 18:15 24.04.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
522 |
pn, 19:45 24.04.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
523 |
wt, 12:45 25.04.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
524 |
wt, 13:30 25.04.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
525 |
wt, 14:15 25.04.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
526 |
wt, 15:00 25.04.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
527 |
wt, 15:45 25.04.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
528 |
wt, 16:30 25.04.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
529 |
wt, 17:15 25.04.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
530 |
wt, 18:00 25.04.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
531 |
wt, 18:45 25.04.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
532 |
wt, 19:30 25.04.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
533 |
sb, 10:30 29.04.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
534 |
pn, 14:30 01.05.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
535 |
pn, 15:15 01.05.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
536 |
pn, 16:00 01.05.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
537 |
pn, 16:45 01.05.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
538 |
pn, 17:30 01.05.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
539 |
pn, 18:15 01.05.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
540 |
pn, 19:45 01.05.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
541 |
wt, 12:45 02.05.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
542 |
wt, 13:30 02.05.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
543 |
wt, 14:15 02.05.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
544 |
wt, 15:00 02.05.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
545 |
wt, 15:45 02.05.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
546 |
wt, 16:30 02.05.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
547 |
wt, 17:15 02.05.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
548 |
wt, 18:00 02.05.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
549 |
wt, 18:45 02.05.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
550 |
wt, 19:30 02.05.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
551 |
sb, 10:30 06.05.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
552 |
pn, 14:30 08.05.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
553 |
pn, 15:15 08.05.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
554 |
pn, 16:00 08.05.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
555 |
pn, 16:45 08.05.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
556 |
pn, 17:30 08.05.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
557 |
pn, 18:15 08.05.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
558 |
pn, 19:45 08.05.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
559 |
wt, 12:45 09.05.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
560 |
wt, 13:30 09.05.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
561 |
wt, 14:15 09.05.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
562 |
wt, 15:00 09.05.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
563 |
wt, 15:45 09.05.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
564 |
wt, 16:30 09.05.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
565 |
wt, 17:15 09.05.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
566 |
wt, 18:00 09.05.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
567 |
wt, 18:45 09.05.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
568 |
wt, 19:30 09.05.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
569 |
sb, 10:30 13.05.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
570 |
pn, 14:30 15.05.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
571 |
pn, 15:15 15.05.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
572 |
pn, 16:00 15.05.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
573 |
pn, 16:45 15.05.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
574 |
pn, 17:30 15.05.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
575 |
pn, 18:15 15.05.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
576 |
pn, 19:45 15.05.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
577 |
wt, 12:45 16.05.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
578 |
wt, 13:30 16.05.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
579 |
wt, 14:15 16.05.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
580 |
wt, 15:00 16.05.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
581 |
wt, 15:45 16.05.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
582 |
wt, 16:30 16.05.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
583 |
wt, 17:15 16.05.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
584 |
wt, 18:00 16.05.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
585 |
wt, 18:45 16.05.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
586 |
wt, 19:30 16.05.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
587 |
sb, 10:30 20.05.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
588 |
pn, 14:30 22.05.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
589 |
pn, 15:15 22.05.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
590 |
pn, 16:00 22.05.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
591 |
pn, 16:45 22.05.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
592 |
pn, 17:30 22.05.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
593 |
pn, 18:15 22.05.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
594 |
pn, 19:45 22.05.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
595 |
wt, 12:45 23.05.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
596 |
wt, 13:30 23.05.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
597 |
wt, 14:15 23.05.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
598 |
wt, 15:00 23.05.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
599 |
wt, 15:45 23.05.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
600 |
wt, 16:30 23.05.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
601 |
wt, 17:15 23.05.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
602 |
wt, 18:00 23.05.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
603 |
wt, 18:45 23.05.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
604 |
wt, 19:30 23.05.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
605 |
sb, 10:30 27.05.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
606 |
pn, 14:30 29.05.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
607 |
pn, 15:15 29.05.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
608 |
pn, 16:00 29.05.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
609 |
pn, 16:45 29.05.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
610 |
pn, 17:30 29.05.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
611 |
pn, 18:15 29.05.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
612 |
pn, 19:45 29.05.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
613 |
wt, 12:45 30.05.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
614 |
wt, 13:30 30.05.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
615 |
wt, 14:15 30.05.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
616 |
wt, 15:00 30.05.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
617 |
wt, 15:45 30.05.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
618 |
wt, 16:30 30.05.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
619 |
wt, 17:15 30.05.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
620 |
wt, 18:00 30.05.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
621 |
wt, 18:45 30.05.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
622 |
wt, 19:30 30.05.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
623 |
sb, 10:30 03.06.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
624 |
pn, 14:30 05.06.2023 |
45 min. | KRZYŻANOWSKI Szymon |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
625 |
pn, 15:15 05.06.2023 |
45 min. | RUTA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
626 |
pn, 16:00 05.06.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
627 |
pn, 16:45 05.06.2023 |
45 min. | MICHALSKI Ignacy |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
628 |
pn, 17:30 05.06.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
629 |
pn, 18:15 05.06.2023 |
45 min. | KOMSTA Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
630 |
pn, 19:45 05.06.2023 |
45 min. | KAIM Kacper |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
631 |
wt, 12:45 06.06.2023 |
45 min. | SZCZERBIŃSKA Iga |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
632 |
wt, 13:30 06.06.2023 |
45 min. | WOŁCZYŃSKI Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
633 |
wt, 14:15 06.06.2023 |
45 min. | FLISZKIEWICZ Aleksandra |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
634 |
wt, 15:00 06.06.2023 |
45 min. | STANISZEWSKA Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
635 |
wt, 15:45 06.06.2023 |
45 min. | PUSTUŁ Antoni |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
636 |
wt, 16:30 06.06.2023 |
45 min. | BARAŃSKI Daniel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
637 |
wt, 17:15 06.06.2023 |
45 min. | GAŁEK Marta |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
638 |
wt, 18:00 06.06.2023 |
45 min. | GAŁEK Maja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
639 |
wt, 18:45 06.06.2023 |
45 min. | GARCZYŃSKI Patryk |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
640 |
wt, 19:30 06.06.2023 |
45 min. | GIELO Michał |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
641 |
sb, 10:30 10.06.2023 |
45 min. | MIKITIUK Marcel |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |