Lista zajęć Dorota Kopka STUDIO PIOSENKI 8-100 lat// Dorota Kopka KOSZT: 100 zł/ 1h

STUDIO PIOSENKI 8-100 lat// Dorota Kopka KOSZT: 100 zł/ 1h

Kategoria

muzyka / emisja głosu

Opis

Chcesz wiedzieć jak zabrzmiałabyś/zabrzmiałbyś w repertuarze światowych ikon popu typu Rihanna, Beyonce, Jackson czy też swobodnie posługiwać się głosem w innych gatunkach muzyki rozrywkowej? Wszyscy wielcy kiedyś zaczynali! Przyjdź do nas!

A może chcesz po prostu z przyjemnością i lekkością wydawać dźwięki z przyjaciółmi na karaoke czy w domu przy goleniu? Mieć większą łatwość w śpiewaniu własnych piosenek? Usprawnić posługiwanie się głosem w życiu codziennym np. podczas spotkań, czy występów publicznych? Przyjdź do nas!

Wszystkim, którzy kochają śpiewanie, tym którzy szukają w muzyce inspiracji i radości oraz tym, którzy chcą po prostu wzmocnić głos, poprawić dykcję, oddech i samopoczucie proponujemy zajęcia nauki śpiewu w ramach Studia Piosenki.

Nauka obejmuje:
– emisję głosu i jego świadome używanie
– zajęcia z dykcji oraz ćwiczenia oddechowe
– naukę posługiwania się głosem w gatunkach muzyki rozrywkowej (soul, blues, pop, jazz, rnb, etc.)
– rozwój wyobraźni muzycznej

INSTRUKTORKA: Dorota Kopka - wokalistka, autorka tekstów i muzyki dla siebie i innych artystów, trenerka wokalna, lektorka, wykładowczyni klasy wokalnej Uniwersytetu w Rzeszowie, absolwentka Studium Piosenkarskiego w Poznaniu i Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie dr Ewy Mentel. Nagrała, wyprodukowała i wydała autorską płytę pod pseudonimem DoriFi „Entliq pentliq” i EP Mike Skowron „Skrawki”. Współpracowała z wieloma artystami, m.in. Zbigniewem Wodeckim, Kayah, Brodką, Edytą Górniak. Na stale współpracuje z zespołem Bajm, Urszulą, Ryszardem Rynkowskim, Katarzyną Popowską i Katarzyną Klich.

Dorota o swoim czasie wolnym: „Rowery, góry, morze, wyprawy autkiem w zielone zakątki kraju, książki, spacery, pisanie, spotkania z samą sobą i słuchanie siebie, celebrowanie wspólnego czasu z drugim człowiekiem, rozmowy, cisza, kontrasty.”

Instruktor

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 śr, 14:00
12.10.2022
1 godz. Góra Kalwaria,
Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

Recenzje

brak recenzji