Lista zajęć Gra na instrumentach dętych drewnianych i blaszanych

Gra na instrumentach dętych drewnianych i blaszanych

Opis

od 7 lat

Poznaj bliżej instrumenty dęte.

drewniane (klarnet, flet poprzeczny, saksofon)blaszane (trąbka, puzon, eufonium, sakshorn, tuba)Zajęcia muzyczne mające na celu kształcenie techniki gry na instrumentach. Jeśli interesuje Cię gra na instrumentach, chcesz pogłębić wiedzę, swoją muzykalność, poznać tajniki techniczne, dowiedzieć się w jaki sposób wydobywają się dźwięki a w przyszłości grać w Miejskiej Orkiestrze Dętej to idealne zajęcia dla Ciebie!

poniedziałek, środa (drewniane- instruktor Tomasz Kulisz)
godz. 17:00 - 20:15

wtorek, czwartek (blaszane - instruktor Michał Jagiełło )
godz. 16:00 - 21:00
cena: darmowe

O instruktorze: Tomasz Kulisz - Konrad Mund- naukę rozpoczął w Państwowej Szkole Muzycznej im. Józefa Elsnera w Warszawie na wydziale instrumentalnym w specjalności trąbka. Swoje umiejętności doskonalił następnie na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Brał udział w kursach mistrzowskich w kraju i za granicą. Współpracował z Warszawskim Zespołem Instrumentalnym, Polska Orkiestrą Radiową, Orkiestrą Koncertową Wojska Polskiego. Obecnie pracuje jako pierwszy trębacz solista w Orkiestrze Reprezentacyjnej Policji w Warszawie.

Michał Jagiełło - W 2020 roku ukończył studia magisterskie z zakresu instrumentalistyki w specjalności: pedagigika instrumentalna - gra na trąbce w Filii Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie Wydziału Instrumentalno-pedagogicznego w Białymstoku w klasie st. wykł. Mariusza Niepiekło. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Białymstoku w klasie mgr Konrada Korzeniewskiego (2018). Swoją przygodę z trąbką rozpoczął w 2005 roku w Orkiestrze Dętej OSP Drohiczyn pod kierunkiem Wiesława Koszela. W roku 2012 ukończył Szkołę Muzyczną w Siemiatyczach w klasie mgr Macieja Muchy. Swoje umiejętności kształtował, dodatkowo w formie warsztatów, u takich pedagogów jak: Vladimir Pushkarev, Tomasz Ślusarczyk, Piotr Wojtasik, Roman Gryń, Paul Archibald, Nicolas Thompson, Frode Andersen, Tamir Akta, Volodymyr Podolchuk, Michał Tyrański, Pierre Badel, Krzysztof Bednarczyk, Keitaro Shimizu, Wacław Mulak, Sebastian Sołdrzyński, Zdzisław Stolarczyk, Krzysztof Kott, Krzysztof Mucha, Jakub Urbańczyk, Maciej Pietraszko, Igor Szeligowski. Uczestnik Polsko-Norweskiego Inkubatora Muzycznego. Dwukrotnie brał udział w warsztatach Polskiej Filharmonii Pokoju prowadzonej przez Kazimierza Dąbrowskiego. Czterokrotny uczestnik Winter Orchestra Workshops prowadzonego przez Maestro Andrea Loss. Był instruktorem w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej w Suchowoli w roku szkolnym 2018/19. Współpracował z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku, Filharmonią Świętokrzyską w Kielcach oraz Podlaskim Instytutem Kultury w ZPiT "Kurpie Zielone". Instruktor instrumentów dętych blaszanych w Miejskim Domu Kultury w Wołominie oraz w Radzymińskiej Orkiestrze Dętej. Instrumentalnie realizuje się w Orkiestrze Reprezentacyjnej Policji, działającej przy Komendzie Głównej Policji, gdzie jest zatrudniony jako ekspert - pierwszy kornecista.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Instrumenty blaszane
Instrumenty drewniane


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji