Ceramika dla dzieci

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

Ceramika - wtorek - 15.00 - 16.00, 16.00 - 17.00
Bożena Gajda - instruktor ceramiki , plastyki i malarstwa dla dzieci ,młodzieży i dorosłych, z wieloletnim doświadczeniem.

Zajęcia ceramiczne mają na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju uczestników poprzez działalność twórczą, wzbudzanie i rozwijanie wyobraźni przestrzennej, zapoznanie z różnymi technikami modelowania w glinie z wykorzystaniem przyborów, doskonalenie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej.
Maks: 22 uczestników/grupa
Wiek: 5+
Cena: 60 zł/miesiąc
Formą opłaty za zajęcia jest miesięczny ryczałt o stałej wysokości, niezależnie od ilości dni zajęciowych w danym miesiącu.

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Instruktor ceramiki, plastyki i malarstwa dla dzieci ,młodzieży i dorosłych z wieloletnim doświadczeniem. Posiada wykształcenie pedagogiczne. Cechuje ją kreatywność, pasja i ogromna radość wynikająca z pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi uczestnikami zajęć.

Recenzje

Tymon M.
31.01.2023 13:32
Wiktoria K.
19.10.2022 18:19
Cudowny klimat artystycznej pracowni, w której rodzą się wielkie pomysły. A to dzięki wyjątkowej Instruktorce Pani Bożence.
Kamila Z.
04.10.2022 11:22

Inni klienci oglądali również