Nauka gry na pianinie

Opis

Nauka gry na pianinie - poniedziałek , czwartek 14.00 - 17.45
Podczas zajęć dzieci rozwijają zainteresowania i uzdolnienia muzyczne, kształtują umiejętności techniczne i interpretacyjne, poznają także podstawowe zagadnienia muzyczne.

Prowadząca: Katarzyna Goljat
Instruktor wokalny z wieloletnim doświadczeniem, pedagog, dyrygent chóru Artis Gaudium. Założycielka młodzieżowego zespołu wokalnego "el Fuego". Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale wychowanie muzyczne ze specjalizacją prowadzenie zespołów wokalnych, instrumentalnych i chórów. Podopieczni p.Katarzyny są laureatami wielu prestiżowych ogólnopolskich konkursów wokalnych i festiwali chóralnych.
Wiek: 7+
Czas trwania 45 min.
Cena: 150 zł/miesiąc
Formą opłaty za zajęcia jest miesięczny ryczałt, o stałej wysokości , niezależnie od ilości dni zajęciowych w danym miesiącu.

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Instruktor wokalny z wieloletnim doświadczeniem, pedagog, dyrygent chóru Artis Gaudium. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale wychowanie muzyczne ze specjalizacją prowadzenie zespołów wokalnych, instrumentalnych I chórów.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również