Lista zajęć Mirosław Bernacki Rysunek i malarstwo dla młodziezy i dorosłych ( 1x tyg)

Rysunek i malarstwo dla młodziezy i dorosłych ( 1x tyg)

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Rysunek i malarstwo dla młodzieży i dorosłych - środa lub piątek - 15.00 - 17.00, 17.00 - 19.00
Mirosław Bernacki artysta malarz, grafik komputerowy, rzeźbiarz. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Łodzi na Wydziale Malarstwa oraz Tkaniny Unikatowej i Przemysłowej.

Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych. Ze względu na rozpiętość wiekową, zróżnicowany poziom oraz indywidualnie zgłaszane potrzeby rozwijania konkretnych umiejętności praca z uczestnikami zajęć wymaga indywidualnego podejścia do każdego uczestnika. Są to korekty, indywidualne rozmowy. Pracownia kształci w zakresie rysunku ołówkiem, węglem, pastelami oraz malarstwa akrylowego. Podczas zajęć realizowane są zagadnienia związane z kształceniem i rozwijaniem umiejętności rysunkowych i malarskich. Uczestnicy realizują ćwiczenia z uwzględnieniem zasad kompozycji, podziału na plany, kolorystyki, światłocienia, itp. Malują i rysują z martwej natury, modela, a w okresie wiosenno-letnim wychodzą w plener. Pracownia przygotowuje do egzaminów wstępnych do średnich szkół artystycznych, uczelni wyższych, ale także jest to miejsce dla osób chcących rozwijać swoje zainteresowania i osiągać coraz wyższy poziom swojego malarstwa.https://miroslawbernacki.com/
W ostatnich latach uczestnicy pracowni co roku dostają się do uczelni artystycznych.
Maks: 12 uczestników
Wiek: 16-60+ lat
Cena: 60 zł/miesiąc
Formą opłaty za zajęcia jest miesięczny ryczałt ,o stałej wysokości, niezależnie od ilości dni zajęciowych w danym miesiącu.

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Artysta malarz, grafik komputerowy, rzeźbiarz. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Łodzi na Wydziale Malarstwa oraz Tkaniny Unikatowej i Przemysłowej.

Recenzje

brak recenzji