Lista zajęć Anna Zieja Plac zabaw malucha

Plac zabaw malucha

Opis

Zajęcia dla maluszków jako alternatywa dla dzieci , które nie uczęszczają do przedszkola. Piatek 11.00-12.00
Anna Zieja swoje artystyczne powołanie realizuje w dziedzinie słowa. Jako kulturoznawca i filolog wierzy w moc dobrych książek, myśli i manier. Pisze wiersze. Swój warsztat poetycki szlifowała podczas studiów na warsztatach literackich u doktor Danuty Muchy - poetki, tłumaczki, krytyka literackiego.
To godzina wspólnej zabawy w grupie rówieśników.
Na zajęciach zadania artystyczne , gry i zabawy integracyjne.

Wiek: 2,5 - 4 lata
Liczba uczestników: 10
Cena: 50 zł/ msc
Formą opłaty za zajęcia jest miesięczny ryczałt o stałej wysokości, niezależnie od ilości dni zajęciowych w danym miesiącu.

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Swoje artystyczne powołanie realizuje w dziedzinie słowa. Jako kulturoznawca i filolog wierzy w moc dobrych książek, myśli i manier. Pisze wiersze. Swój warsztat poetycki szlifowała podczas studiów na warsztatach literackich u doktor Danuty Muchy - poetki, tłumaczki, krytyka literackiego.

Recenzje

brak recenzji