Lista zajęć RYSUNEK - MŁODZIEŻ I DOROŚLI - PONIEDZIAŁEK GODZ. 18.00-21.00

RYSUNEK - MŁODZIEŻ I DOROŚLI - PONIEDZIAŁEK GODZ. 18.00-21.00

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ 19.09.2022 r.
Zajęcia plastyczne - rysunek - młodzież i dorośli, poniedziałki godz. 18.00-21.00
Starszym uczestnikom oferujemy zajęcia z rysunku i malarstwa. Obejmują one m.in. zapoznanie z klasycznymi proporcjami ludzkiego ciała i anatomią w sztuce, tworzenie portretów z modela oraz zdjęć. Zajęcia z rysunku dodatkowo wprowadzają modelowanie bryły przedstawianych przedmiotów poprzez poprawne ujęcia perspektywiczne, czy modelunek światłocieniowy. Na zajęciach z malarstwa uczestnicy poznają podstawowe typy kompozycji, różnorodne techniki kładzenia farby, czy sposoby na wyrażenie perspektywy malarskimi środkami wyrazu. Oprócz portretów będą tworzyć m.in. martwe natury, pejzaże, studia postaci i szkice kolorystyczne.
Instruktor: Małgorzata Omelańczuk-Pawluk

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób zamieszkujących na terenie miasta Nowy Dwór
Mazowiecki. Chętni spoza terenu miasta przyjmowani będą w miarę wolnych miejsc i za zwiększoną opłatą wg cennika opłat.
Odpłatność za zajęcia 60 zł/miesięcznie , dla uczestników mieszkających poza miastem 100 zł/miesięcznie, płatne do 15-go każdego miesiąca.
Osoby posiadające NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ proszone są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury celem okazania karty (dokument musi być aktualny). Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również