Lista zajęć Taniec ludowy -mała reprezentacja

Taniec ludowy -mała reprezentacja

Kategoria

taniec / ludowy

Opis

Mała Reprezentacja Harnam to grupa młodzieży, która mimo młodego wieku osiagnęła w toku kształcenia tanecznego dobre rezultaty artystyczne i wykonawcze. Grupa przygotowuje się do występów artystycznych i uzupełnia swoim repertuarem prezentacje dorosłej reprezentacji ZTL "Harnam". Zajęcia, które odbywają się dwa razy w tygodniu mają za zadanie doskonalić umiejętności taneczne i wokalne. Pedagodzy pracujacy z grupą to:
Maria Kuśnierz- Skonieczna, choreograf i kierownik Zespołu, magister sztuki w specjalności pedagogika baletu, teoretyk tańca oraz wieloletni pedagog tańca ludowego i charakterystycznego, wykładowca choreografii w specjalosci taniec ludowy na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi.
Anna Włodarczyk Rurak - magister sztuki w specjalnosci pedagogika baletu, wieloletni pedagog tańca klasycznego, a takze specjalista fizjoprofilaktyki i korektywy, wykładowca na Akademii Muzycznej i. G i K Bacewiczów w Łodzi.
Katarzyna Zając Caban - pedagog śpiewu, magister sztuki wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, wokalistka i solistka teatrów operowych w Polsce i za granicą.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również