Lista zajęć Małe Labolatorium Fotograficzne

Małe Labolatorium Fotograficzne

Kategoria

sztuka / fotografia

Opis

Warsztaty fotograficzne oparte w dużej mierze na wykorzystaniu aparatów w smartphonach uczestników. Część zajęć prowadzona będzie na dostępnym sprzęcie - aparat, statyw, i inne.

Poruszone zostaną zagadnienia podstawowe takie jak: kompozycja czy kolor, ale także będziemy działać w strefie eksperymentów - tutaj punktem wyjścia będą znane wszystkim triki z instagrama. Każde zajęcia będą poprzedzone krótkim wykładem oraz zapoznaniem uczestników z przykładami z historii fotografii.

Uczestnicy poznają różne metody pracy z aparatem fotograficznym - lustrzanką cyfrową i aparatem w smartphon’ie. Dzięki temu będą mogli odkryć w sobie pasję, a także z większą wrażliwością i świadomością wizualną udostępniać zdjęcia w mediach społecznościowych.

Zajęcia prowadzi:
Roksana Kularska-Król - dr sztuki, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Zajmuje się malarstwem, fotografią, wideo oraz ilustracją. Tworzy także projekcje do spektakli teatralnych. Eksperymentuje z VR’em. Obszary jej działań artystycznych to: obiekt, instalacja, video, performance. W swoim dorobku ma wiele wystaw indywidualnych oraz dziesiątki wystaw i projektów zbiorowych.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Wtorek


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji