Lista zajęć ZAJĘCIA CERAMICZNE DLA DZIECI W WIEKU 9-13 LAT CZWARTEK GODZ. 17.30-18.30

ZAJĘCIA CERAMICZNE DLA DZIECI W WIEKU 9-13 LAT CZWARTEK GODZ. 17.30-18.30

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

ZAJĘCIA CERAMICZNE DZIECI W WIEKU 9-13 LAT CZWARTEK GODZINA 17.30-18.30
Rozpoczęcie zajęć 22.09.2022 r

Zajęcia ceramiczne polegają na spotkaniu z gliną. Próbujemy ją ujarzmiać, kształtować a później też dekorować. I w ten sposób, podczas świetnej zabawy i ćwiczeń manualnych, powstają rzeczy unikatowe, niespotykane i dlatego właśnie - piękne! Tworzymy głównie rzeźby trójwymiarowe, płaskorzeźby oraz przedmioty użytkowe. Zajęcia uczą też cierpliwości, ponieważ na efekt w postaci własnego wyrobu trzeba poczekać aż przejdzie on dwukrotny wypał w piecu ceramicznym. Ale warto - nie tylko ze względu na sam efekt, ale dlatego, że samo lepienie jest, przez młodych oraz tych dorosłych uczestników zajęć, uwielbiane. Kojący kontakt gliny z dłońmi, wyzwalająca twórcze myślenie materia oraz satysfakcja z widocznych efektów pracy to niezrównane zalety tych zajęć. Zapraszamy!
instruktor: Barbara Swatek
Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób zamieszkujących na terenie miasta Nowy Dwór
Mazowiecki. Chętni spoza terenu miasta przyjmowani będą w miarę wolnych miejsc i za zwiększoną opłatą wg cennika opłat.
Odpłatność za zajęcia: 60 zł/miesięcznie, dla uczestników mieszkających poza miastem - 100 zł/m-c, płatne do 15-go każdego miesiąca,
Osoby posiadające NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ proszone są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury celem okazania karty (dokument musi być aktualny). Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Antonina M.
05.09.2022 09:13