Lista zajęć Teatr jest podróżą dla dzieci od 10 do 13 lat

Teatr jest podróżą dla dzieci od 10 do 13 lat

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Centrum Kultury Zachód zapraszają na warsztaty teatralne dla młodzieży od 10 do 13 roku życia.

Zajęcia teatralne, które pobudzą Twoją wyobraźnię i zaprowadzą Cię do jej tajemniczych miejsc. Podczas zajęć poznasz i rozwiniesz swoje umiejętności aktorskie, improwizacyjne i świadomości na scenie. Dowiesz się o technikach teatralnych, budowaniu roli oraz będziesz częścią spektaklu. Zbudujesz z nami niezwykłą przestrzeń, w której każdy ma możliwość na sprawdzenie siebie, zabawy i spędzenia miło czasu.

Katarzyna Górska

Aktorka związana z Instytutem Grotowskiego we Wrocławiu, absolwentka aktorstwa w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie filii we Wrocławiu. Wieloletnia instruktorka warsztatów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Swoje autorskie warsztaty prowadziła m.in. w Agencji Modelek SPP, w zespole tanecznym "Zgraja", w Teatrze Ej.Aj., w przedszkolach wrocławskich z programem "Krasnoludkowo". Z zamiłowania pedagog i krawcowa. Na scenie można ją zobaczyć w spektaklach: "Matki wyklęte" , monodramie "W jednym ciele" , "Mrówki" - reż. A. Tabisz, "Promienne" reż. K. Okurowska - Wabnic.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

Bardzo fajne zajęcia, córka wraca zawsze zadowolona z błyszczącymi oczyma . Będziemy kontynuować na pewno . Brawo dla Pani
Mariia B.
13.03.2023 15:02
Monika T.
31.01.2023 21:25