Lista zajęć ZAJĘCIA SZACHOWE OD 5 LAT, ŚRODA GODZINA 16.30-19.30

ZAJĘCIA SZACHOWE OD 5 LAT, ŚRODA GODZINA 16.30-19.30

Kategoria

sport / szachy

Opis

ZAJĘCIA SZACHOWE  ŚRODA GODZINA 16.30-19.30
rozpoczęcie zajęć 21.09.2022 r.

Zajęcia szachowe są przeznaczone dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Celem zajęć jest przyswojenie przez uczestników początkujących, podstaw gry w szachy i ujawnienie ewentualnych uzdolnień matematyczno-analitycznych. Osoby o pewnym poziomie umiejętności gry szachowej mogą rozwijać i uzyskiwać kwalifikacje zawodnicze, umożliwiające udział w rozgrywkach przeznaczonych dla danej grupy wiekowej. Na zajęciach szachowych poznajemy tajniki gry królewskiej, uczestniczymy w różnych turniejach szachowych organizowanych na terenie NOK i turniejach zewnętrznych oraz rozwiązujemy motywy szachowe w postaci diagramów.
instruktor: Leszek Bałda
Odpłatność za zajęcia: 60 zł/miesięcznie, dla uczestników mieszkających poza miastem - 80 zł/m-c, płatne do 15-go każdego miesiąca.
Osoby posiadające NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ proszone są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury celem okazania karty (dokument musi być aktualny). Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę.

Oferta skierowana do mieszkańców Nowego Dworu Mazowiekciego

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

Julian S.
30.01.2023 09:19