Lista zajęć Aba Warszewska-Nobis Ceramika dla małych i dużych (grupa początkująca), środa godz. 15:45-16:45

Ceramika dla małych i dużych (grupa początkująca), środa godz. 15:45-16:45

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

Zapraszamy na cotygodniowe zajęcia ceramiki dla małych i dużych, czyli rodzinne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych organizowane przez Dom Kultury Stare Babice. Jest to grupa dla osób początkujących w tworzeniu prac ceramicznych.
Zajęcia będą odbywać się w środy w godz. 15:45-16:45.
Zapraszamy całe rodziny do wspólnego tworzenia prac ceramicznych- każdy uczestnik zapisuje się indywidualnie.

Będzie to podróż kierowana pasją i wrażliwością artystyczną w kierunku bezkresu możliwości. Do udziału zapraszamy całe rodziny, które chcą wspólnie spędzić czas i stworzyć coś wyjątkowego. Poszukiwanie inspiracji w otaczającym świecie, ideach, zaskakujących miejscach i różnych kulturach oraz zgłębianie tajników pracy z pozornie nieatrakcyjnym materiałem, który poprzez wyobraźnię i dotyk przekształca się w unikatowe dzieło. Radość tworzenia i poznawania technik lepienia, odlewania, toczenia na kole garncarskim i szkliwienia ceramiki.
Prowadząca: Aba Warszewska-Nobis – absolwentki Wydziału Ceramiki i Szkła ASP we Wrocławiu oraz podyplomowego Studium Pedagogicznego przy ASP w Warszawie.

Zajęcia rozpoczynają się 5 października.

Czas trwania 1 zajęć: 60 min
Koszt zajęć: 120 zł od jednego uczestnika

Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn, wt, czw i pt w godz. 8:00-16:00 oraz w śr 10:00-18:00.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć 96 zł.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również