Lista zajęć Happy Dance Studio Taniec nowoczesny Happy Dance dzieci 7-10 lat środa godz. 17:45-18:30

Taniec nowoczesny Happy Dance dzieci 7-10 lat środa godz. 17:45-18:30

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Zapraszamy na grupowe zajęcia tańca nowoczesnego dla dzieci 7-10 lat organizowane przez Dom Kultury Stare Babice. Zajęcia będą odbywać się w środę w godz. 17:45-18:30.
W programie różne style taneczne: Taniec nowoczesny, Street Dance: Hip-hop, House, Dancehall, Video-clip Dance, elementy modern i jazzu. Stawiamy na kreatywność samych uczestników-wspólnie wymyślamy figury i solówki oraz duety, które po akceptacji choreografa wstawiamy do układów występowych. W ciągu roku oraz na koniec sezonu, dla chętnych, występy taneczne na atrakcyjnych imprezach okolicznościowych w gminie Stare Babice jak również w Warszawie i okolicach. Układy choreograficzne do najnowszych utworów muzycznych i możliwość zgłaszania własnych propozycji muzycznych.

Weronika Szczurowska -trenerka tańca nowoczesnego, jazzu w Happy Dance Studio.Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na kierunku Sport (specjalizacja instruktor fitness i trener przygotowania motorycznego) oraz studentka choreografii i teorii tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Od najmłodszych lat rozwijała swoją miłość do aktywności fizycznej poprzez różne formy tańca. Wraz z zespołem tanecznym brała udział w wielu ogólnopolskich konkursach tanecznych, zdobywając miejsca na podium i wyróżnienia. Występowała także na wielu wydarzeniach sportowych i telewizyjnych. Specjalizuje się w technikach tańca nowoczesnego i jazzu. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy pozwala jej przekazywać swoją wiedzę i miłość do tańca innym.

Wiek uczestników: 7-10 lat
Czas trwania 1 zajęć: 45 min
Koszt zajęć: raz w tygodniu 90 zł/ miesiąc.

Płatności należy dokonywać do ostatniego dnia każdego miesiąca z góry. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna w pn, wt, czw, pt. w godz. 8:00-16:00, a w śr 10:00-18:00.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć raz w tygodniu 72 zł/ miesiąc.
Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl
Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 21 września.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również