Lista zajęć Taniec -Reprezentacja Harnam

Taniec -Reprezentacja Harnam

Kategoria

taniec / ludowy

Opis

Reprezentacja Harnam
Grupa reprezentacyjna ZTL "Harnam" to wieloletni tancerze, którzy od najmłodszych lat kształcili się tanecznie w naszym zespole, a takzże innych placówkach i zespołach dających podstawy tańca. To miłośnicy sztuki tanecznej, aspirujacy do doskonalenia swoich umiejętności na profesjonalnym poziomie. Grupa przygotowuje się do występów artystycznych prezentujących dorobek Zespołu i jego najstarsze, opisane w literaturze choreografie, a także realizuje nowe pozycje choreograficzne. Grupa ma zajęcia techniki tańca klasycznego, ludowego, a także zajęcia śpiewu. Odbywa również stałe próby repertuaru z towarzyszeniem kapeli ZTL "Harnam"
Pedagodzy pracujacy z grupą to:
Maria Kuśnierz- Skonieczna, choreograf i kierownik Zespołu, magister sztuki w specjalności pedagogika baletu, teoretyk tańca oraz wieloletni pedagog tańca ludowego i charakterystycznego, wykładowca choreografii w specjalosci taniec ludowy na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi.
Anna Włodarczyk Rurak - magister sztuki w specjalnosci pedagogika baletu, wieloletni pedagog tańca klasycznego, a takze specjalista fizjoprofilaktyki i korektywy, wykładowca na Akademii Muzycznej i. G i K Bacewiczów w Łodzi.
Katarzyna Zając Caban - pedagog śpiewu, magister sztuki wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, wokalistka i solistka teatrów operowych w Polsce i za granicą.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również