Lista zajęć Daniel Maksymiuk Gitara- zajęcia indywidualne, wtorek, godz.11:00-19:15

Gitara- zajęcia indywidualne, wtorek, godz.11:00-19:15

Opis

Zapraszamy na indywidualną naukę gry na gitarze w Domu Kultury Stare Babice.
Zajęcia będą odbywać się we wtorki w godz. 11:00-19:15.
Dokładna godzina lekcji będzie ustalana indywidualnie z zapisanymi uczniami.

Proponujemy lekcje gry na gitarze (elektrycznej/akustycznej/ukulele) z elementami kształcenia słuchu, rytmiki i teorii muzyki. W programie są podstawy emisji głosu i zajęcia umuzykalniające.
Indywidualny program zajęć dostosowany jest do oczekiwań i zainteresowań młodych adeptów sztuki gitarowej.

Są to zajęcia ogólnorozwojowe z towarzyszeniem instrumentu szarpanego, uczniów czeka nauka koordynacji rytmicznej niezbędnej do jednoczesnego śpiewania i grania na instrumencie (akompaniament).
W trakcie kursu będzie gra solowa na gitarze elektrycznej, basowej. Poznamy podstawy aranżacji i songwritingu dla osób zaawansowanych. Będziemy pracować nad własnymi kompozycjami.
Prowadzimy zajęcia indywidualne, ukierunkowane i dopasowane do ucznia na podstawie jego predyspozycji i zainteresowań oparte na autorskim programie nauczania, a dostosowane do poziomu zaawansowania.

Prowadzący: Daniel Maksymiuk – absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia im. O. Kolberga w Warszawie w klasie wiolonczeli. Edukację muzyczną przerwał będąc wychowankiem klasy kontrabasu w ZPSM im. F.Chopina „Bednarska”. Pomimo zdobycia zawodu inżyniera na Politechnice Warszawskiej szybko zrezygnował z pracy w zawodzie i wrócił do muzyki . Projekty muzyczne, w których uczestniczył to m in. Pussy Shavers, Hands Resist, Jaq Quintet, zaraZZaraz. Wraz z ostatnim, jako frontman i wokalista odnosił liczne sukcesy, takie jak dojście do finału międzynarodowego festiwalu Emergenza 2018, czy zwycięstwo festiwalu RockPoint 2017, które otworzyły mu drzwi do współdzielenia sceny z takimi wykonawcami jak Luxtorpeda czy Coma. Jego inspiracje muzyczne to m.in.: Derek Trucks, Warren Haynes, Lee Brice czy Bracia Golec. Na co dzień pracuje jako propagator sztuki gitarowej wśród młodych adeptów rock’n’rolla . Całe dnie potrafi spędzić w swoim domowym studio w poszukiwaniu perfekcyjnego brzemienia. Jest frontmanem jednego z najlepszych warszawskich coverbandów SAX&SIX w którym pełni rolę śpiewającego gitarzysty.

Wiek uczestników: 7 lat+
Czas trwania 1 zajęć: 30 min ( jest możliwość przedłużenia do 60 min)
Koszt zajęć: 60 zł za 30 min zajęć

Płatności należy dokonywać do ostatniego dnia każdego miesiąca z góry. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna w pn, wt, czw, pt. w godz. 8:00-16:00, a w śr 10:00-18:00.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć to 48 zł za 30 min zajęć.
Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl
Zajęcia zaczynają się 20 września.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również