Lista zajęć Taniec nowoczesny dla dzieci 7-9 lat 2x tyg. poniedziałek 18:20 środa 18.20 (1 h))

Taniec nowoczesny dla dzieci 7-9 lat 2x tyg. poniedziałek 18:20 środa 18.20 (1 h))

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

TANIEC NOWOCZESNY DLA DZIECI W WIEKU 7-9 LAT 
Zajęcia rozpoczynają się od dnia 19.09.2022 r.
Czas trwania 60 min.

Taniec nowoczesny jest jednym z najpopularniejszych stylów tanecznych. Kojarzy się nieodłącznie z konwencją teatru muzycznego. Większość przedstawień tanecznych i musicali bazuje na tej technice tanecznej. To gorący, nieokiełznany, energetyczny taniec który narodził się w Afryce. Charakterystyczną cechą tego tańca jest policentryzm czyli izolowanie poszczególnych części ciała (głowa,ramiona,klatka piersiowa,biodra) i poruszanie nimi niezależnie w różnych płaszczyznach i różnym tempie. Ruch akcentowany jest w dół, kolana są zgięte, górna część ciała pochylona do przodu, ruch jest policentryczny, odbywa się w różnych płaszczyznach - na stojąco, na kolanach, w przysiadzie i na leżąco.

Instruktor: Rafał Sawko

Odpłatność za zajęcia: 80 zł/miesięcznie, dla osób mieszkających poza miastem 140zł/miesięcznie, płatne do 15-go każdego miesiąca.

Osoby posiadające NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ proszone są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury celem okazania karty (dokument musi być aktualny). Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę. 

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji