Lista zajęć Ewa Budny-Orłowska Balet dla dzieci poniedziałek godz.17:30-18:15 gr.3-5 lat

Balet dla dzieci poniedziałek godz.17:30-18:15 gr.3-5 lat

Kategoria

taniec / balet klasyczny

Opis

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci kóre chcą kontynuować naukę baletu.

Dzieci 3-5 lat - godz. 17:30-18:15 (45 min)

Zajęcia organizowane przez Dom Kultury Stare Babice będą odbywały się raz w tygodniu w poniedziałki.

Zajęcia baletowe ze Szkołą Tańca Baletka to gwarancja profesjonalnej nauki i dobrej zabawy. Podczas zajęć uczymy prawidłowej postawy ciała, stawiania stóp, wzmacniamy mięśnie całego ciała, a szczególnie nóg, brzucha i grzbietu, uelastyczniamy mięśnie i ścięgna. Dzieci uczą się podstaw rytmiki i osłuchują z muzyką klasyczną. Poznają zasady działania w grupie, rozwijają koordynację ruchowo-przestrzenną, a to wszystko poprzez zabawę w formie układów tanecznych. Zajęcia prowadzone są w grupach dostosowanych do wieku i stopnia zaawansowania. Każdy nauczyciel jest absolwentem szkoły baletowej i posiada doświadczenie zarówno w zawodzie tancerza jak i pracy z dziećmi. Szkoła daje szansę na profesjonalne występy i udział w spektaklach.

Prowadząca:
Ewa Budny-Orłowska - tancerka, pedagog, choreograf. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie, gdzie już jako uczennica występowała na scenie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w spektaklach: „Dziadek do Orzechów”, „Śpiąca Królewna”, „Trzej Muszkieterowie” czy w spektaklu dla dzieci „Pan Marimba” (ponad 100 przedstawień!). Solistka Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Z zespołem koncertuje w kraju i za granicą (m.in. w Niemczech, Chorwacji, Danii, Holandii, na Ukrainie czy Litwie).Ukończyła wydział V na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie na kierunku Taniec, specjalizacja Pedagogika Baletowa oraz polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim.

Wiek uczestników: 3-5 lat
Czas trwania 1 zajęć: 45 min.
Koszt zajęć: raz w tygodniu 120 zł/ miesiąc.

Zajęcia odbywają się w sali fitness w GOSiRze.

Płatności należy dokonywać do ostatniego dnia każdego miesiąca z góry. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna w pn, wt, czw, pt. w godz. 8:00-16:00, a w śr 10:00-18:00.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć raz w tygodniu 96 zł/ miesiąc.
Zapisy odbywają się wyłącznie online przez www.strefazajec.pl
Pierwsze zajęcia odbędą się w niedzielę 3 października.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!

Recenzje

Pani świetnie prowadzi zajęcia, ma podejście do dzieci i potrafi zachęcić:) jest bardzo zaangażowana
Maja Ś.
04.04.2023 20:46