Lista zajęć Zespół Pieśni i Tańca "Mała Anilana"

Zespół Pieśni i Tańca "Mała Anilana"

Kategoria

taniec / ludowy

Opis

Taniec, a zwłaszcza taniec ludowy był i jest dla nas szczególnie bliski. Od ponad 40 lat w naszym budynku swoją siedzibę ma Zespół Pieśni i Tańca ANILANA im. Leszka Woszczyńskiego z którym łączy nas wspólna historia i wiele wspaniałych wspomnień.
Od wielu lat dzielimy się naszą pasją do tańca z młodym pokoleniem poprzez zajęcia Mała Anilana, na które serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-11 lat
Nasze zajęcia rozwijają koordynację oraz sprawność, uczą estetyki ruchu i precyzji. Dzieci poznają rożne tańce ludowe oraz związane z nimi lokalne tradycje i obrzędy. Jednocześnie zdobywają podstawowe umiejętności sceniczne, dzięki czemu odważnie podchodzą do nowych wyzwań. Mali tancerze często biorą udział w koncertach i konkursach organizowanych w Polsce i za granicą.
Opiekę nad zespołem sprawuje Katarzyna Korzeniewska-Killo pedagog, nauczyciel i instruktor tańca ludowego i współczesnego. W 2001 roku otrzymała uprawnienia instruktorskie, specjalizacja: taniec ludowy. W 2004 roku ukończyła studia pedagogiczne (specjalizacja: pedagogika wieku dziecięcego).

zajecia poniedziałki i czwartki17,00

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji