Lista zajęć WARSZTATY FILMOWE - wtorek - 16.30 - 18.00

WARSZTATY FILMOWE - wtorek - 16.30 - 18.00

Kategoria

sztuka / film

Opis

Chcesz pokazać świat, tak jak Ty go widzisz? Opowiadać historię i tworzyć nową rzeczywistość?
Lubisz oglądać filmy i chciałbyś poznać świat zza kamery? Marzy Ci się tworzenie treści na youtube czy tiktoku, ale nie wiesz jak się za to zabrać?
Serdecznie zapraszamy na warsztaty filmowe w Ośrodku Kultury.

Podczas zajęć uczestnicy poznają świat kina poprzez praktykę. Będą mieć okazję do wykazania się twórczym działaniem realizując własne filmy od A do Z (mając zapewniony sprzęt i wsparcie prowadzącego).Poznają technikę realizacji zdjęć, podstawy oświetlenia, nagrań dzwięku i montażu filmowego.
Warsztat filmowy to również:
-nauka planowania i rzetelności,
-praca nad wyobraźnią i kreatywnością,
-przestrzeń do praktycznego radzenia sobie z problemami (które na planie filmowym są codziennością)

Uczestnicy dowiedzą się również jakie możliwości daje kamera, aparat czy telefon komórkowy, a także poznają platformy filmowe takie jak Tik Tok, You Tube czy Instagram i ich specyfikacje.

Instruktor
Kacper Dobkowski
Twórca, fIlmowiec freelancer z 6 letnim doświadczeniem, podpartym studiami w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku montażu filmowym. Bajkoterapeuta, z doświadczeniem prowadzenia warsztatów filmowych z młodzieżą z trudnych środowisk (m.in. w Ognisku młodzieżowym TPD).
W wolnym czasie słucha muzyki (rapu, rocka i wielu innych), interesuje się człowiekiem (psychologią, pedagogiką, socjologią) i fotografią. Lubi ludzi, góry oraz wzajemną wymianę poglądów, myśli i perspektyw.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji