Lista zajęć Świece naturalne. Edycja świąteczna - Pracownia Rękodzieła

Świece naturalne. Edycja świąteczna - Pracownia Rękodzieła

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Uwaga! Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. Płatność za warsztaty powinna być wniesiona najpóźniej na dzień przed rozpoczęciem warsztatów. W przeciwnym razie, zapisujemy następną osobę z listy rezerwowej. W razie pytań lub rezygnacji z udziału prosimy o kontakt - 502 715 306 lub [email protected]

Warsztaty rękodzielnicze Świece naturalne - edycja świąteczna

Świece z wosków roślinnych z czystego wosku sojowego lub kokosowego. Woski takie są naturalnym utwardzonym olejem wyciskanym z owocu kokosa i ziaren soi. Woski są surowcami odnawialnymi i biodegradowalnymi.

Świece woskowe mogą nie tylko roztaczać piękny zapach, ale także wpływać na oczyszczenie naszej aury i pozytywny nastrój.

Na warsztatach będzie można wykonać świece w pojemniku szklanym, tabliczki oraz ciasteczka aromaterapeutyczne z dodatkami suszu botanicznego, kamieniami mineralnymi oraz zapachami. Edycja świąteczna będzie wzbogacona o wyjątkowe dodatki. Wszystko potem będzie estetycznie i ekologicznie zapakowane.

Prowadząca: Beata Podsiadły - mydlarka, zielarka, fitoterapeutka, z wykształcenia pielęgniarka, założycielka i właścicielka pracowni Akademia 4 Pory Roku. Od 2007 przez swoją pasję inspiruje mieszkańców gminy Piaseczno. Prowadzi warsztaty rękodzielnicze z dziedziny ginących zawodów, jak mydlarstwo i świeczkarstwo. Współautorka pierwszego w Polsce elementarza mydlarza “Nasze mydła i mazidła” oraz autorka tekstów w "Almanach - Zdrowie bez leków".

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pt, 18:00
09.12.2022
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również