Lista zajęć Ferie zimowe "Zimowy Artysta" grupa C zielona 10-12 lat

Ferie zimowe "Zimowy Artysta" grupa C zielona 10-12 lat

Kategoria

inne / inne

Opis

ZAJĘCIA TANECZNE - taniec współczesny

Taniec współczesny to styl tańca wywodzący się z baletu, pozbawiony jest jednak jego sztywnych zasad, czerpie inspiracje z innych styli, takich jak : jazz czy taniec nowoczesny. Ideą tańca współczesnego jest pokazanie emocji tancerza, opowiedzenie historii. Podczas zajęć tanecznych uczestnicy poznają podstawowe pojęcia oraz ruchy wykorzystywane w tańcu współczesnym, ćwiczenia gimnastyczne oraz mikro akrobacje a także nauczą się krótkiej choreografii tanecznej, w której zostaną zawarte te elementy.
Inst.: Elżbieta Buratyńska

ZAJĘCIA TEATRALNO – ANIMACYJNE „Ja w innej postaci”

Podczas zajęć przeprowadzone zostaną gry i zabawy słowne oraz ruchowe związane z teatrem improwizowanym, podczas których uczestnicy z wykorzystaniem strojów będą wcielać się w różne postacie i tworzyć mini scenki teatralne. To teatr połączony z szaloną zabawą w przebieranie się w kostiumy, nakrycie głowy, projektowanie.
Inst.: Elżbieta Buratyńska

SLAVICA DANCE KIDS

Slavica Dance Kids, to nie tylko taniec, nauka kroków czy układy choreograficzne. To nie tylko zabawa i ćwiczenia. To nieco inna forma nauki o historii tańca ludowego oraz kultury naszego kraju. To taneczna wędrówka do obyczajów i tradycji naszych przodków.
Inst.: Martyna Wizgier

ZAJĘCIA FILMOWE „Sztuka w kadrze”

Zróbmy sobie sztukę okiem filmowca a raczej przenieśmy się do świata kamery ale i jej oka. Co zobaczymy? Jak wygląda świat? Jak wyglądają inni? Jak zobaczymy siebie? Klatka po klatce stwórzmy sobie swój świat! Swoją filmową sztukę!
Inst.: Martyna Wizgier

ZAJĘCIA PLASTYCZNE „Zimowy artysta”

Warsztaty na pograniczu malarstwa i tkactwa. Celem zajęć jest stworzenie pracy plastycznej przy wykorzystaniu różnych technik plastycznych a także utkanie gobelinu na ramkach tkackich.
inst: Iwona Turowska – Wasilewska

RZEŹBA - MAŁE FORMY
Warsztaty z gliną polimerową, termoutwardzalną. Jest to bardzo wdzięczny i wszechstronny materiał, bardzo popularny wśród rękodzielników i artystów. Może być alternatywą dla klasycznej ceramiki. Wykonywać będziemy niewielkie przedmioty codziennego użytku, figurki, biżuterię, którą po wypaleniu szlifujemy i malujemy. Będziemy to łączyć z innymi materiałami.

instruktor: Iwona Gontowska

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 10:00
30.01.2023
4 godz. Ełk,
Szkoła Artystyczna w Ełku
2 wt, 10:00
31.01.2023
4 godz. Ełk,
Szkoła Artystyczna w Ełku
3 śr, 10:00
01.02.2023
4 godz. Ełk,
Szkoła Artystyczna w Ełku
4 czw, 10:00
02.02.2023
4 godz. Ełk,
Szkoła Artystyczna w Ełku
5 pt, 10:00
03.02.2023
4 godz. Ełk,
Szkoła Artystyczna w Ełku

Recenzje

brak recenzji