Lista zajęć Pracownia rękodzieła "Makramowa sobota" warsztaty rękodzielnicze

Pracownia rękodzieła "Makramowa sobota" warsztaty rękodzielnicze

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

NFORMACJA ORGANIZACYJNA
Uwaga! Zapis na listę oczekujących. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub [email protected]

Na warsztaty rękodzielnicze "Makramowa sobota" zapraszamy te osoby, które chcą rozpocząć przygodę z makramą.
Spróbujemy zrobić brelok lub zakładkę do ksiązki, nauczymy się podstawowych węzłów, sposobu mocowania sznurków i zrobimy pierwszy drobiazg z bawełnianego sznurka.

Aneta Gierazińska

Nazywam się Aneta Gierazinska, przez całe dorosłe życie pracowałam w korporacjach w dziale obsługi klienta, logistyce, pod presją czasu. Zawsze chciałam być najlepsza, spełnić oczekiwania, brałam na siebie coraz więcej obowiązków i ciągle pędziłem nie zatrzymując się nawet na moment. Ponad rok temu przyszła choroba i musiałam zwolnić. Do tej pory nie wróciłam do formy jednak zrozumiałam, że życie jest zbyt cenne, żeby nie znaleźć czasu na hobby i małe przyjemności. Na Dzień Matki dostalam od Syna książkę o makramach (wyroby ze sznurka) i zakochałam sie w tych węzłach i plątaninach. Wystarczy poznać podstawowe węzły a potem to ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możemy tworzyć makramy, lapacze snów, kolczyki, wisiorki, kwietniki, torebki, lampiony, ozdoby świąteczne. W zwiazku ze zbliżającymi się świętami myślę, że dobrym pomyslem bedzie wykonanie kilku ozdób, ktore będzie można powiesić na choince, albo podarować bliskim. Praca wykonana wlasnorecznie cieszy i stanowi cudowny prezent. Możliwe, że ktoś również polubi ten makramowy świat. Może stanie się to dla którejś z Pań drogowskazem i wskazówką co zrobić na zakręcie życiowym, a może coś co pozwoli się zrelaksować po ciężkim dniu pracy.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
04.02.2023
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również