Latino solo

Kategoria

taniec / latino

Opis

Latino solo to energetyczne zajęcia wypełnione pozytywnym zmęczeniem i ogromną dawką endorfin. To fuzja tańców wywodzących się z rejonów Ameryki Łacińskiej i nie tylko, a więc salsy, samby, cha cha cha, bachaty, marengue zawierające szczyptę belly dance, afro, jazzu i rock & rolla. Wszystkie prezentowane kroki będą się ze sobą mieszać tworząc widowiskowe choreografie. Podczas zajęć ukształtujesz swój własny styl i nabierzesz charakterystycznych ruchów latynoskich. Po kilku zajęciach z radością i pewnością ruszysz na parkiet i stworzysz własne żywiołowe improwizacje, ale także zgubisz zbędne kilogramy oraz nabierzesz gibkości. Jeżeli chcesz poczuć się niezwykle, nabrać więcej pewności siebie i więcej wewnętrznej radości, poprawić kondycję swojego ciała i umysłu te zajęcia są dla Ciebie.

Instruktor - Taras Ostryzhniuk - Tancerz zawodowy klasy S w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Vice-mistrz Polski w kombinacji 10 tańców, mistrz okręgu Małopolskiego w tańcach latynoamerykańskich, 2 vice-mistrz Polski w klasie A w tańcach standardowych, wielokrotny finalista Grand-Prix Polski"

Zajęcia odbywają się raz w tygoniu po 60 minut w środy w godzinach 18.40-19.40.
**Cena: 80zł

  • opłata miesięczna

Pierwsze zajęcia planowane są 8 marca!

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30

Informacja:
Krakowska Karta (KKR3+) oraz Karta N daje 50% zniżki na opłaty za zajęcia dla dzieci oraz osób dorosłych.

Recenzje

brak recenzji