Lista zajęć Warsztaty "Mozaika - kształty i kolory"

Warsztaty "Mozaika - kształty i kolory"

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

NFORMACJA ORGANIZACYJNA
Uwaga! Zapis na listę oczekujących. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub [email protected]

Na warsztatch odbędzie się nasze pierwsze spotkanie z mozaiką ceramiczną, którą później możemy wykonać w domowych warunkach.
Zapoznamy się z techniką po czym przygotujemy podłoże i każdy uczestnik będzie mógł zrealizować własną, oryginalną pracę za pomocą dostępnych materiałów.

Weronika Alberska

W roku akademickim 2013/2014 ukończyła dwa semestry na kierunku Grafiki w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Następnie rozpoczęła studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Przez dwa semestry studiowała w ramach wymiany studenckiej Erasmus+ w Akademie výtvarných umění w Pradze. Od drugiego roku studiów realizowała specjalizację w pracowni technologii i technik malarstwa ściennego, ucząc się m.in. techniki wykonywania mozaiki. W 2020 r. z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie na Wydziale Malarstwa oraz otrzymała I Nagrodę Ewy Tomaszewskiej za pracę dyplomową „Obecność” zrealizowaną pod kierunkiem prof. Andrzeja Rysińskiego W ramach współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie była jedną ze współprowadzących warsztat rysunkowy „Kolej na plener” oraz „Weekend otwARTej sztuki” w Dworcu Kultura CK a także od początku 2023 roku prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa w Klubie Kultury w Woli Gołkowskiej CK.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 czw, 18:00
02.02.2023
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również