Lista zajęć Półkolonie w Ośrodku Sztuki

Półkolonie w Ośrodku Sztuki

Kategoria

sztuka / zrób to sam

Opis

31 lipca – 4 sierpnia 2023, godz. 10:00-15:00
Ośrodek Sztuki, ul. Krzemieniecka 2a

Zajęcia plastyczne: rzeźbiarskie, upcyklingowe, warsztaty plenerowe z wykorzystaniem naturalnych materiałów w ogrodzie Ośrodka Sztuki. Stworzymy m.in. rzeźby i instrumenty, ale także gliniany teatr w przestrzeni ogrodu.

Zajęcia stałe:

Zbiórka, II śniadanie
Zajęcia programowe
Obiad
Zajęcia programowe
31 lipca 2023 – poniedziałek

Lipny malarz – zajęcia skoncentrowane na poszukiwaniu plastycznych form wyrazu; zbudujemy narzędzia, za pomocą których stworzymy obrazy, grafiki i malarskie impresje; będziemy korzystali zarówno z farb, jak i z naturalnych barwników.

1 sierpnia 2023 – wtorek

Plastikowy demiurg – Wykorzystamy zużyte opakowania z plastiku, by nadać im drugie życie i stworzyć ogrodowe obiekty, teatralne lalki, dekoracje, powierzchnie malarskie; wykonamy małe postaci z plastiku, które posłużą nam jako aktorzy teatru lalek.

2 sierpnia 2023 – środa

Gliniany Fidiasz – podczas zajęć stworzymy hubostwory, czyli wszelkie postacie, które urodzą się naszych głowach; materiałem będzie naturalna glina, która nie szkodzi środowisku, ożywimy ogród powstałymi rzeźbami, a następnie stworzymy tam gliniany teatrzyk.

3 sierpnia 2023 – czwartek

Piaskoryty i piaskorytmy – naszym materiałem będzie piasek; stworzymy piaskowe płaskorzeźby przystrojone dobrodziejstwami ogrodu.

4 sierpnia 2023 – piątek
Nie kabluję, plotę! – tego dnia skupimy się wokół tematu upcyklingu, stworzymy biżuterię z kabli i metalowe instrumenty ogrodowe.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 10:00
31.07.2023
15 godz. Łódź,
Miejska Strefa Kultury - Ośrodek Sztuki

Recenzje

brak recenzji