Balet gr. 2

Kategoria

taniec / balet klasyczny

Opis

Balet to propozycja dla młodych artystów w wieku 6-7 lubiących taniec. To zajęcia uwrażliwiające. umuzykalniające, rozwijające ruchowo i rytmicznie. Na zajęciach z wykwalifikowanym instruktorem dziecko ma okazję poznać technikę tańca klasycznego, elementy akrobatyki i gimnastyki artystycznej. Zajęcia baletu kształtują postawę ciała, uczą współpracy w grupie.

Instruktor

Róża Grochowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowana instruktorka gimnastyki artystycznej. Wizażystka i charakteryzatorka (Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie na kierunku Malarstwo ze specjalnością charakteryzatorską – Kostium i rekwizyt sceniczny). Czynnie pracuje w zawodzie. Przez 14 lat była zawodniczką klubu UKS Pałac Młodzieży Warszawa. Posiada klasę mistrzowską oraz wiele sportowych sukcesów, między innymi mistrzostwo Polski w gimnastyce artystycznej(w układach zbiorowych).
Swoje umiejętności wykorzystuje przy projektach telewizyjnych oraz innych występach, między innymi z grupami Bell Arto oraz Art Project Ballet. Miała także okazję tańczyć na Stadionie Narodowym w trakcie ceremonii przedmeczowych,podczas Euro 2012.
Uwielbia pracę z dziećmi, w której ma już spore doświadczenie. Stawia na wszechstronny rozwój dziecka oraz wysoką jakość prowadzonych przez nią zajęć.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji