Lista zajęć Matplaneta - ALTO

Matplaneta - ALTO

Kategoria

edukacja / matematyka

Opis

Nazwa zajęć: Matplaneta
Prowadzący: Matplaneta Wilanów
Informacje: [email protected], tel. 575085585, 600965697, www.matplaneta.pl

Zapisy na zajęcia odbywają się przez stronę internetową: https://zapisy.matplaneta.pl/ W polu lokalizacja należy wpisać Wilanów.

Opis zajęć:
Matplaneta prowadzi zajęcia w Polsce od kilku lat. W Warszawie główne centrum szkoleniowe znajduje się na Ursynowie, do którego uczęszcza obecnie ponad 600 uczniów. Oprócz tej głównej lokalizacji zajęcia są prowadzone w wielu szkołach i centrach szkoleniowych, zarówno w Warszawie, jak i w innych miastach.
Zajęcia Matplanety to spotkania z matematyką i logiką prowadzone metodą twórczego rozwiązywania problemów na podstawie programów Math Circle stworzonych przez profesorów Roberta i Ellen Kaplan z Uniwersytetu Harvarda w USA.
Naszym celem jest wykształcenie i rozwinięcie u dzieci zdolności matematycznych, samodzielności i chęci poszukiwań rozwiązań. Uczniom stwarzamy warunki do odkrywania rożnych prawidłowości matematycznych, własności i wzorów. Zagadnienia ułożone są w kolejności wynikającej z możliwości intelektualnych dzieci, dlatego często wykraczamy poza program szkolny. Uczymy, że matematyka to nie żmudne obliczenia, ale fascynująca przygoda. Dlatego nasze zajęcia dają dzieciom wiarę w siebie, która przekłada się na ich lepsze wyniki w szkole, a wielu z uczestników naszych zajęć startuje i dobrze sobie radzi w konkursach matematycznych. Zajęcia są skierowane do następujących grup wiekowych: - PASCAL: 6-7 lat, - PITAGORAS: 8-9 lat, - EULER: 10-11 lat.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji