Lista zajęć Biżu w Dolince - Kolory jesieni

Biżu w Dolince - Kolory jesieni

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Kolory jesieni – biżuteria z koralików i półfabrykatów (kolczyki, klipsy, naszyjniki, bransoletki).

Biżu w Dolince to warsztaty z projektowania biżuterii dla młodzieży w wieku 15+, dorosłych i starszych dorosłych. Podczas każdego spotkania będziemy projektować i wykonywać małe przedmioty (kolczyki, klipsy, naszyjniki, bransoletki czy broszki). Będziemy się uczyć różnych technik. Zaczniemy od biżuterii z koralików i innych elementów. Następnie poznamy autorską metodę tworzenia wzorów z kolorowej muliny. Nauczymy się także wykonywać ozdoby z materiałów recyclingowych. Z każdych zajęć wyniesiemy jakiś rodzaj biżuterii. Będziemy mogli zrobić coś dla siebie lub na prezent. Na każdych zajęciach będziemy projektować i tworzyć, a przy okazji dobrze się bawić.

Na warsztatach Kolory jesieni nauczymy się podstaw tworzenia biżuterii. Dowiemy się jak łączyć ze sobą elementy czy montować zapięcia. Następnie zaprojektujemy i wykonamy biżuterię z kolorowych koralików i półfabrykatów. Uczestnicy będą mieć do dyspozycji różnego rodzaju koraliki szklane, drewniane i syntetyczne. Będzie można wykonać kolczyki lub klipsy, naszyjniki czy bransoletki albo cały komplet. Będziemy projektować, dobierać kształty i kolory. Wykonaną biżuterię uczestnicy będą mogli zabrać do domu.

Prowadzenie: Aleksandra Pawlak – architektka wnętrz, projektantka wzornictwa, mgr filozofii. Absolwentka ASP w Poznaniu. Na co dzień projektuje wnętrza dla klientów indywidualnych. Od 2014 roku współtworzy i prowadzi warsztaty architektoniczne dla dzieci w ramach projektów Stowarzyszenia Masław oraz dla takich instytucji jak NCK, NIAiU czy SDK. Projektuje biżuterię artystyczną. Interesuje się filozofią przestrzeni i urbanistyką. Ma otwartą głowę, pełną pomysłów i pasji do tego, co robi.

Koszt: 90 zł (cena obejmuje wszystkie materiały)

Kontakt: [email protected]

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również