Lista zajęć Maciej Chyliński Nauka gry na pianinie - Maciej Chyliński

Nauka gry na pianinie - Maciej Chyliński

Opis

Nauka gry na fortepianie dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i umiejętności. Uczestnicy pracują z materiałem nutowym, bazą są utwory klasyczne o różnym stopniu trudności. Nauka gry na instrumentach, prócz umiejętności technicznych uczy również koncetracji, efektywnego skupiania uwagi i systematyczności, poprzez współpracę obu półkul zwiększa potencjał umysłowy, zwłaszcza w przypadku umiejętności tzw. matematycznych. Uczy także młodych ludzi, że długofalowa praca i ciągły rozwój przynoszą najlepsze efekty - co bardzo istotne jest na dalsze życie. No i oczywiście - co nie mniej istotne - rozwija wrażliwość i kulturę muzyczną - polecamy!
Dla osób posiadających KKR3+ lub KKRN 50% zniżki.

Zajęcia prowadzi Maciej Chyliński. Ukończył Państwowe Liceum Muzyczne im. F. Chopina w Krakowie z dyplomem w klasie skrzypiec. W Krakowskiej Akademii Muzycznej srtudiował najpierw na Wydziale Teorii, Dyrygentury i Kompozycji, a potem na Wydziale Edukacji Muzycznej, na którym uzyskał stopień magistra i dyplom w zakresie pedagogiki muzycznej.
Od pond 20 lat pracuje w placówkach kulturalnych i edukacyjnych jako nauczyciel gry na fortepianie, skrzypcach i gitarze oraz nauczyciel wychowania muzycznego i dyrygent chóru. Pracował również jako muzykoterapeuta w Domach Pomocy Społecznej. Ponad 20 lat grał jako skrzypek w w orkiestrze "Ricercar" przy Klubie Inteligecji Katolickiej w Krakowie.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również