Lista zajęć Jakub Kurnik Nauka gry na pianinie Jakub Kurnik

Nauka gry na pianinie Jakub Kurnik

Opis

Nauka gry na pianinie (od 6 lat) są to zajęcia skierowane do osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę z tym instrumentem. Ich program dopasowywany jest indywidualnie do predyspozycji ucznia - podczas zajęć stosowane są zarówno elementy nauczania beznutowego, ze słuchu, jak i gry na podstawie muzycznej notacji. Zajęcia są też więc okazją do opanowania podstaw notacji muzycznej i poznania zróżnicowanego repertuaru muzycznego. Program zajęć oraz metoda nauczania dostosowane są indywidualnie do każdego ucznia – jego wieku, możliwości, zainteresowań muzycznych.
Zajęcia instrumentalne prowadzone na pianinie akustycznym. Dotyczą przede wszystkim nauki odczytywania nut na pięciolinii i klawiaturze, oraz opanowania podstaw techniki fortepianowej. Gra na instrumencie umuzykalnia, rozwija wyobraźnię, poprawia koordynację, koncentrację.

Instruktor:
Jakub Kurnik

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 45 minut - poniedzialek, wtorek, środa

Cena: 60 zł/45 min.

Zajęcia indywidualne.

Honorujemy Krakowską Kartę Rodzinną 3+ (KKR3+) oraz Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem (KKRN). Posiadanie karty upoważnia do 50% zniżki.

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych.

Termin zajęć będzie ustalany indywidualnie.

Pierwszeństwo zapisu mają osoby kontynuujące.

UWAGA - w trakcie zapisywania, w okienku "uwagi" można podać orientacyjnie godzinę, która Państwu by odpowiadała z przedziału czasowego 10.00 - 19.00.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również