Lista zajęć Joanna Zakrzewska Nauka języka angielskiego 4-6 lat

Nauka języka angielskiego 4-6 lat

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Zajęcia realizowane są zgodnie z potrzebami oraz wymaganiami uczniów, w kilku grupach podzielonych ze względu na wiek i poziom zaawansowania uczestników zajęć. Zaczynając kurs uczniowie biorą udział w teście poziomującym, na podstawie którego układany jest program nauczania, dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz do poziomu grupy. Uczestnicy, którzy z różnych powodów nie mogą wziąć udziału w lekcji otrzymują materiały do samodzielnego nadrobienia materiału. Głównym celem jest rozwijanie u uczestników umiejętności językowych takich jak: czytanie, pisanie, mówienie oraz rozumienie ze słuchu. Przede wszystkim staramy się zachęcić uczniów do mówienia w języku angielskim, równocześnie stawiając nacisk na gramatykę, która sprawia często największe problemy.
Jeśli chodzi o najmłodszych to nasze zajęcia to głównie zabawy po angielsku. Tym sposobem pokazujemy najmłodszym uczniom, że nauka języka nie musi być nudna. Lekcję, poprzez posługiwanie się językiem obcym, uświadamiają również uczniom, jak ważna jest możliwość komunikowania się po angielsku, przez co zwiększa się motywacja do nauki.

Instruktor:
Joanna Zakrzewska - przedszkolaki
Monika Madej

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu 45 minut w następujących grupach:

gr. I a 4-6 lat wtorek godz. 16.30
gr. I b 4-6 lat wtorek godz. 17.15
gr. 9-10 lat, środa godz. 16.30

Cena: 100 zł/mc
100 zł/ 350 zł/ 700 zł *

*opłata miesięczna/semestralna/roczna

Honorujemy Krakowską Kartę Rodzinną 3+ (KKR3+) oraz Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem (KKRN). Posiadanie karty upoważnia do 50% zniżki.

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych.

Termin zajęć będzie ustalony po zebraniu się grupy.

Ceny za rok zajęciowy są liczone od października do czerwca. Wrzesień płatny dodatkowo.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również