Lista zajęć Kurs Rysunku i malarstwa

Kurs Rysunku i malarstwa

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży i dorosłych chcących podjąć dalsze kształcenie na kierunkach artystycznych, tudzież pasjonatów malarstwa i rysunku. Adepci sztuk plastycznych poznają tajniki różnych technik malarskich oraz rysunkowych. Zostaną również wprowadzeni w najważniejsze zagadnienia z zakresu teorii sztuki. Martwa natura, portret oraz pejzaż będę jednym z tematów prac. Zajęcia odbywać się będą zarówno w pracowni plastycznej, jak również w plenerze.
Zajęcia z malarstwa i rysunku przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych. Uczestnicy zajęć pracują w oparciu o naturę: martwa natura, pejzaż, postać ludzka. Każde zajęcia poprzedzone są wprowadzeniem, omówieniem zadania, następnie uczestnicy wykonują szkice koncepcyjne, a następnie realizują swoją pracę w oparciu o wybrany motyw. Prowadzący udziela rad, proponuje korekty nastawione na wsparcie indywidualnego rozwoju i potencjału każdego z uczestników.

Instruktor:

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu 90 minut.

Cena: 120 zł/mc
120 zł/ 420 zł/ 840 zł *

*opłata miesięczna/semestralna/roczna

Honorujemy Krakowską Kartę Rodzinną 3+ (KKR3+) oraz Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem (KKRN). Posiadanie karty upoważnia do 50% zniżki.

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych.

Termin zajęć będzie ustalony po zebraniu się grupy.

Ceny za rok zajęciowy są liczone od października do czerwca. Wrzesień płatny dodatkowo.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również