Lista zajęć Arnika Dobras Rytmika dla dzieci w wieku 2-3 lat z elementami SI

Rytmika dla dzieci w wieku 2-3 lat z elementami SI

Kategoria

muzyka / rytmika

Opis

Celem zajęć rytmicznych jest rozbudzenie w dzieciach wrażliwości na muzykę, wykształcenie poczucia rytmu, poprawa sprawności ruchowej i ich ogólne umuzykalnienie. Dzieci w wieku 2-3 oraz 3-6 lat, u których słuch jest nadal jednym z najważniejszych zmysłów poznawania świata, prowadzone w odpowiedni sposób mogą pogłębiać swoje naturalne umiejętności szybkiej nauki i zapamiętywania, a także doskonalić swoją wymowę i dykcję. Taniec, to naturalny element ekspresji dziecka, pozwala na rozładowanie energii, na zajęciach rytmicznych umiejętnie poprowadzony kształtuje odpowiednią (ładną) sylwetkę, korygując drobne wady postawy.

Przydatne informacje: w zajęciach biorą udział dzieci wraz z opiekunami, prosimy o przyniesienie obuwia zmiennego dla dzieci i opiekunów.

Cykliczność:
Grupa 1 - poniedziałek, g. 10:50-11:30
Grupa 2 - czwartek, g. 16:30-17:10
Czas trwania: 40 min.

Prowadzenie – Arnika Dobras – absolwentka Akademii Muzycznej im Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie śpiewu solowego oraz Podyplomowego Studium Wokalnego Hochschule Fur Musik im Koln. W przeszłości solistka Opery w Poznaniu oraz Operetki Wrocławskiej. Laureatka wielu prestiżowych konkursów (m.in. XXXV Konkursu Młodych Muzyków im. K Kurpińskiego). Od 2002 roku nauczycielka śpiewu oraz instruktor zajęć muzycznych i rytmicznych dla dzieci i młodzieży.

Recenzje

Oksana S.
14.01.2024 12:41
Aleksander O.
20.12.2023 15:10