Lista zajęć Karolina Bodziony INTEGRO 7-10 lat grupa rekreacyjna - Taniec współczesny

INTEGRO 7-10 lat grupa rekreacyjna - Taniec współczesny

Kategoria

taniec / współczesny

Opis

Podczas zajęć będziemy się koncentrować na wyrażaniu emocji i myśli ruchem, a także nad świadomością ciała. Ważnym aspektem zajęć będzie nabycie umiejętności swobodnego poruszania się w technice tańca współczesnego, floorwork oraz poznanie podstaw tańca klasycznego.

Na początku zajęcia będą opierały się na formie warsztatowej, by każdy uczestnik mógłpoznać swoje mocne strony. Następnie wykorzystując możliwości improwizacji tanecznej będziemy poszukiwać nieznanych dla naszych ciał jakości ruchowych czy nowych form wyrażania tańcem. Podczas zajęć dla najmłodszych grup wiekowych będziemy zachęcać do szukania sposobów na wyrażenie tańca poprzez zabawę.

Osoby uczęszczające do grup pokazowych będą reprezentować Teatr Tańca Integro oraz CK Nowy Pafawag podczas festiwali oraz Turniejów Tanecznych.

Grupy rekreacyjne skierowane są dla uczestników, którzy pragną się rozwijać w technice tańca współczesnego docelowo z przeniesieniem do grup pokazowych.

Przydatne informacje: W każdej grupie w ciągu roku będą przygotowane dwa pokazy w okresie świątecznym oraz na zakończenie roku szkolnego.

Prowadzenie: Karolina Bodziony-Mikłaszewicz – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku choreografia. Przez wiele lat związana z Teatrem Tańca Step. W latach 2014-2016 była choreografem grupy Gwardia Gryfa – półfinalistów programu Mam Talent. Przygotowała grupę taneczną m.in. do Widowiska Plenerowego ,,Carmina Burana” wystawianego w Zamku Książ oraz na Wawelu w Krakowie.

Recenzje

brak recenzji