Lista zajęć Język angielski dla dzieci, młodzieży i seniorów

Język angielski dla dzieci, młodzieży i seniorów

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Start zajęć dla dorosłych 9 lutego 2024. Karnet za luty obejmuje 4 zajęcia w dniach: 9,16,23 lutego oraz 1 marca

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są metodą CLIL, która polega na przekazywaniu nowych treści oraz praktycznemu obcowaniu z językiem. Nauka odbywa się przy wykorzystaniu licznych materiałów edukacyjnych. Podczas zajęć uczniowie poznają słownictwo i zwroty, które są przydatne w życiu codziennym. Każda lekcja poświęcona jest nabywaniu umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim.

Przydatne informacje: na zajęciach realizowane są wszystkie elementy podstawy programowej.
Czas trwania: 60 min.

Prowadzenie: zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów języka angielskiego po ukończonej filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego z 6-letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży.

English Academy – priorytetowym celem szkoły jest wyposażenie uczestników kursów w umiejętności językowe pozwalające realizować im określone cele: komunikację w języku angielskim, umiejętność rozumienia tekstów pisanych, rozumienie ze słuchu, pisanie tekstów użytkowych, poznanie kultury krajów anglojęzycznych. Program zajęć jest dostosowany do potrzeb kursantów i ich wieku. Szkoła przygotowuje do wszystkich egzaminów wymaganych w polskim systemie edukacyjnym oraz do wybranych egzaminów międzynarodowych. Lekcje prowadzone są w małych grupach jednolitych wiekowo. W ofercie mamy kursy dla dzieci od klasy szkoły podstawowej oraz szkoły średniej.

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Grupa dla seniorów godz. 17:00-18:00
Grupa rocznik 2012 i starsi piątek godz. 19:00
Grupa rocznik 2013 i młodsi piątek godz. 18:00


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji