Kurs rysunku i malarstwa

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Warsztaty malarstwa i rysunku dla dzieci i młodzieży chcących podjąć dalsze kształcenie na kierunkach artystycznych, tudzież pasjonatów malarstwa i rysunku.. Adepci sztuk plastycznych poznają tajniki różnych technik malarskich oraz rysunkowych. Zostaną również wprowadzeni w najważniejsze zagadnienia z zakresu teorii sztuki. Martwa natura, portret oraz pejzaż będę jednym z tematów prac. Zajęcia odbywać się będą zarówno w pracowni plastycznej, jak również w plenerze.
Zajęcia z malarstwa i rysunku przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych. Uczestnicy zajęć pracują w oparciu o naturę: martwa natura, pejzaż, postać ludzka. Każde zajęcia poprzedzone są wprowadzeniem, omówieniem zadania, następnie uczestnicy wykonują szkice koncepcyjne, a następnie realizują swoją pracę w oparciu o wybrany motyw. Prowadzący udziela rad, proponuje korekty nastawione na wsparcie indywidualnego rozwoju i potencjału każdego z uczestników.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 min.

Zajęcia raz w tygodniu
Cena: 120 zł/mc
Cena::120 zł/540 zł/1080 zł*

  • opłata miesięczna/semestralna/roczna

**Honorujemy Krakowską Kartę Rodzinną 3+ (KKR3+) oraz Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem (KKRN). Posiadanie karty upoważnia do 50% zniżki.

**Obowiązuje miesięczna opłata za zajęcia

**Rozpoczęcie zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych

**Dzień i godzina zajęć będzie ustalona po zebraniu się grupy

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również