Lista zajęć Cardio Contemporary

Cardio Contemporary

Kategoria

taniec / współczesny

Opis

Cardio Contemporary
Cardio Contemporary to stałe zajęcia dedykowane osobom dorosłym (18+), początkującym z niewielkim doświadczeniem w dziedzinie tańca współczesnego oraz tym, którzy mieli przerwę w praktykowaniu.

Program zajęć
Regularne lekcje dwa razy w tygodniu budują kondycję, poprawiają koordynację, zwiększają wydolność, ale również pobudzają kreatywność, zachęcając do artystycznych poszukiwań. Proponujemy Wam alternatywę dla zajęć sportowych czy siłowni w ciekawej, tanecznej formie. Na zajęciach korzystamy z techniki tańca współczesnego, elementów pracy w podłodze i improwizacji, ćwiczeń sprawnościowych i pracy grupowej.
Na zajęciach ćwiczymy w wygodnym stroju (t-shirt i dresowe spodnie z długimi nogawkami), na bosaka lub w skarpetkach, ze związanymi włosami i bez biżuterii.
Pedagożki zdecydują w trakcie sezonu o ewentualnej formie jego zakończenia w postaci pokazu/lekcji otwartej.

Pedagożki
Karolina Graca, Monika Węgrzynowicz

Grafik

  1. start zapisów na zajęcia: 4 września 2023
  2. rozpoczęcie zajęć: 3 października 2023
  3. zakończenie zajęć: 26 czerwca 2024
  4. harmonogram: poniedziałki i środy 18:30-20:00
  5. miejsce: Nowohuckie Centrum Kultury, w Studio Krakowskiego Centrum Choreograficznego (A010)
  6. zapisy: dla osób od 18-60 roku życia. Jeśli jesteś osobą, która kontynuuje u nas zajęcia i masz wątpliwości do której grupy się zapisać, możesz się doradzić swoich dotychczasowych pedagożek. Pedagożki znając osobę zapisującą się mogą zasugerować przypisanie do konkretnej grupy.
  7. pierwszy miesiąc pracy: Z dbałości o jakość i komfort zajęć, pierwszy miesiąc (październik) jest miesiącem na obustronną decyzję co do uczestnictwa w zajęciach przez cały sezon. Prowadzące grupy mają dzięki temu możliwość by poznać grupę oraz ewentualnie zasugerować przeniesienie do grupy o innym poziomie zaawansowania. Przez pierwszy miesiąc również uczestnik_czka mają szansę poznać prowadzącą, przebieg zajęć oraz podjąć decyzję o dalszej chęci uczestnictwa.
  8. Dodatkowo: Uczestnicy_czki Cardio mają możliwość uczestnictwa w dodatkowych wydarzeniach takich jak spektakle i warsztaty organizowane w KCC na preferencyjnych warunkach.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również