Lista zajęć Hartownia

Hartownia

Kategoria

taniec / współczesny

Opis

Hartownia
Hartownia to stała grupa dla młodzieży w wieku 15-18 lat, której regularne lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu w profesjonalnej przestrzeni Studia KCC. Zajęcia są skierowane do osób z doświadczeniem tanecznym.

Program zajęć
Na zajęciach korzystamy z techniki tańca współczesnego, pracy z podłogą (floorwork), improwizacji, ćwiczeń motorycznych oraz pracy grupowej. Kładziemy nacisk na zrównoważony rozwój fizyczny młodych tancerek i tancerzy. Uruchamiamy uważność, która pozwala na budowanie świadomości ciała. Korzystamy przy tym z narzędzi, które pozwalają na swobodną ekspresję oraz przyjemność płynącą z poruszania się. Ważnym aspektem jest również kształtowanie umiejętności pracy kolektywnej jak i możliwość korzystania z nieograniczonego potencjału wyobraźni każdej osoby. Zajęcia prowadzą do przygotowania pokazu bazującego na wrażliwości grupy oraz procesie wspólnego poszukiwania poprzez medium jakim jest ruch.

Pedagożka
Magdalena Malik

Grafik

  1. start zapisów: 4 września 2023
  2. rozpoczęcie zajęć: 2 października 2023
  3. zakończenie zajęć: 19 czerwca 2024
  4. harmonogram: poniedziałki i środy, 17:00-18:15
  5. miejsce: Nowohuckie Centrum Kultury, w Studio Krakowskiego Centrum Choreograficznego (A010)
  6. zapisy: dla osób od 15-18 roku życia. Jeśli jesteś osobą, która kontynuuje u nas zajęcia i masz wątpliwości do której grupy się zapisać, możesz się doradzić swoich dotychczasowych pedagożek. Pedagożki znając osobę zapisującą się mogą zasugerować przypisanie do konkretnej grupy.
  7. pierwszy miesiąc pracy: Z dbałości o jakość i komfort zajęć, pierwszy miesiąc (październik) jest miesiącem na obustronną decyzję co do uczestnictwa w zajęciach przez cały sezon. Prowadzące grupy mają dzięki temu możliwość by poznać grupę oraz ewentualnie zasugerować przeniesienie do grupy o innym poziomie zaawansowania. Przez pierwszy miesiąc również uczestnik_czka mają szansę poznać prowadzącą, przebieg zajęć oraz podjąć decyzję o dalszej chęci uczestnictwa.
  8. Dodatkowo: Tancerze_rki Hartowni mają możliwość uczestnictwa w dodatkowych wydarzeniach takich jak spektakle i warsztaty organizowane w KCC na preferencyjnych warunkach.
  9. Każdy tancerz_rka Hartowni może liczyć na wsparcie Centrum w swoich działaniach artystycznych (dostęp do sali, wsparcie merytoryczne, konsultacje).

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również