Lista zajęć Barbara Swatek Zajęcia ceramiczne śr. 17.30 - 18.30 - dzieci od 5 lat i dorośli

Zajęcia ceramiczne śr. 17.30 - 18.30 - dzieci od 5 lat i dorośli

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

ZAJĘCIA CERAMICZNE DZIECI W WIEKU 5 I DOROSŁYCH (GRUPA OTWARTA WIEKOWO) ŚRODA GODZINA 17.30-18.30
Rozpoczęcie zajęć 20.09.2023 r

Zajęcia ceramiczne polegają na spotkaniu z gliną. Próbujemy ją ujarzmiać, kształtować a później też dekorować. I w ten sposób, podczas świetnej zabawy i ćwiczeń manualnych, powstają rzeczy unikatowe, niespotykane i dlatego właśnie - piękne! Tworzymy głównie rzeźby trójwymiarowe, płaskorzeźby oraz przedmioty użytkowe. Zajęcia uczą też cierpliwości, ponieważ na efekt w postaci własnego wyrobu trzeba poczekać aż przejdzie on dwukrotny wypał w piecu ceramicznym. Ale warto - nie tylko ze względu na sam efekt, ale dlatego, że samo lepienie jest, przez młodych oraz tych dorosłych uczestników zajęć, uwielbiane. Kojący kontakt gliny z dłońmi, wyzwalająca twórcze myślenie materia oraz satysfakcja z widocznych efektów pracy to niezrównane zalety tych zajęć.
Do tej grupy zapraszamy wszystkich, którzy chcą pracować międzypokoleniowo - rodzice z dziećmi, młodzież, seniorzy. Zapraszamy!
instruktor: Barbara Swatek

Odpłatność za zajęcia: 80 zł/miesięcznie płatne do 15-go każdego miesiąca,
Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób zamieszkujących na terenie miasta Nowy Dwór
Mazowiecki. Chętni spoza terenu miasta przyjmowani będą w miarę wolnych miejsc i za zwiększoną opłatą wg cennika opłat.
Osoby posiadające NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ proszone są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury celem okazania karty (dokument musi być aktualny). Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę.

Recenzje

Elżbieta C.
15.12.2023 13:00