ABAKUA 4 bachata solo

Kategoria

taniec / latino

Opis

Formacja taneczna ABAKUA

to zajęcia skierowane do wszystkich, którzy chcą rozwinąć zarówno swoje umiejętności taneczne, jak również utrzymać ciało w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. W trakcie tych zajęć zgłębisz swoją wiedzę na temat tańców latynoamerykańskich, poznasz podstawowe kroki samby, cha-chy, paso doble, rumby, jive’a, salsy czy bachaty, wysmuklisz sylwetkę i poprawisz swoje samopoczucie. Od 22 czerwca 2023 r. formacje taneczne noszą nazwę Abakua.

Celem zajęć jest stworzenie układów i choreografii, które pozwolą na uczestniczenie w wydarzeniach kulturalnych naszego Ośrodka, jak również promowanie Puław na scenie ogólnopolskiej biorąc udział w konkursach, przeglądach i festiwalach.

Wszystkie zajęcia przeznaczone są dla osób od 18 r.ż.

Abakua 1 - grupa zaawansowana dla osób kontynuujących zajęcia oraz z dużym doświadczeniem tanecznym, obecnie grupa choreograficzna.
poniedziałek i środa, godz. 19.00-20.00

Abakua 2 - Latino Solo
to zajęcia, które szczególnie przypadną do gustu kobietom i dziewczynom, które chcą uczęszczać na kurs tańca ale nie mają partnera. Lekcje tańca latino solo łączą w sobie zmysłowość, pasję i ekspresję oraz pozwalają na wzmocnienie swojej pewności siebie i odkrycie na nowo kobiecości. Nie zamyka to drogi mężczyznom, gdyż taniec wyzwala emocje i ekspresje zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Są to zajęcia open - dla każdego.
sobota, godz. 13.00-14.00

Abakua 3 - Salsa Solo Ladies Styling
zajęcia, na których poznasz podstawowe kroki Salsy New York Style. Jest to jeden ze stylów salsy - w Nowym Jorku jeszcze ciągle nazywanym mambo. Jest to styl akcentowany "na 2", a nie "na 1" lub "na 3", jak w innych odmianach salsy.

Są to intensywne zajęcia, które rozwijają kobiece ruchy, poczucie rytmu, koordynacje i pamięć ruchową. Dzięki tym zajęciom nabierzesz pewności siebie, nauczysz się podkreślać piękno i wdzięk kobiecego ciała. Sprawimy, że poczujesz się najpiękniejsza na parkiecie!!!
piątek, godz. 19.00-20.00

Abakua 4 - Bachata Solo

to zajęcia dedykowane kobietom – bez względu na wiek i umiejętności taneczne, każda z Pań może tańczyć i kreować swój własny styl. Taniec ten charakteryzuje się ogromną zmysłowością, gracją i sensualnością. Podczas zajęć stopniowo poznacie kroki taneczne, poprawny ruch głowy, bioder i stóp. Dowiecie się w jaki sposób pracować rękami i dłońmi, żeby móc czuć się niezwykle atrakcyjnie i kobieco. Bachata to gorące pełne zmysłowości rytmy, które porwą Was w świat muzycznych doznań!

środa, godz. 18.00-19.00

koszt:
zajęcia solo: 60 zł od osoby za miesiąc

Prowadzący zajęcia: Jacek Kowalczyk - zawodowy tancerz, trener oraz nauczyciel tańca w Egurrola Dance Studio, zawodowy nauczyciel tańca, choreograf oraz sędzia PZST w specjalizacji tańce par.

Recenzje

Karolina T.
11.03.2024 17:59