Lista zajęć Paweł Okuszko Perkusja; grupa Metronom

Perkusja; grupa Metronom

Opis

Unikalny kurs perkusyjny!

METRONOM KIDS - kurs dla dzieci w wieku 4-6 lat; zajęcia grupowe

W grze na instrumencie ważne jest, aby poziom trudności i zrozumienia był dostosowany do wieku uczestników. Dzięki temu rodzice mają pewność, że dzieci nauczą się tak dużo jak tylko mogą. Poprzez zajęcia w kameralnej grupie najmłodsi uczestnicy mogą poczuć się komfortowo, dzięki wspólnej zabawie i nauce. Cała lekcja opiera się na stałym angażowaniu uczestników, dzięki czemu z łatwością unikamy nudy. Unikalny kurs perkusyjny skierowany do dzieci w wieku 4-6 lat. Zajęcia odbywać się będą w grupach 3-4 osobowych. Poprzez gry i zabawy umuzykalniające dzieci wprowadzone zostaną w świat instrumentów perkusyjnych. Podczas zajęć, dzieci nie tylko będą miały okazję poznać podstawowe pojęcia muzyczne ale przede wszystkim będą miały pierwszą styczność z zestawem perkusyjnym. Regularne występy na scenie pomogą w nabieraniu pewności siebie i poszerzaniu horyzontów. Gra na instrumencie wzbogacona będzie o naukę tekstów piosenek i wierszy.

METRONOM DUO, 7 - 99 lat (w przypadku uczestnictwa z rodzicem, możliwe od 6 - 99 lat)

Kameralna atmosfera podczas zajęć dwuosobowych. Możesz zabrać przyjaciela lub rodzeństwo i czuć się raźniej niż na zajęciach indywidualnych. Rodzicu, możesz spędzić ten czas razem, grając z dzieckiem na zestawie perkusyjnym! Zajęcia w duecie to gwarancja dobrej zabawy, pracę na materiale, który nie będzie dla Was lekki i przyjemny, gwarantujący stały rozwój. Zagracie wspólnie największe polskie i zagraniczne przeboje!

METRONOM ONE, 7 - 99 lat

Rodzaj kursu jest bardzo mocno zindywidualizowany, przez co trafia w gusty muzyczne oraz umiejętności każdego uczestnika. Dzięki jasno określonej ścieżce rozwoju wiesz dokąd i jaką drogą zmierzasz przez cały okres nauki. W tym wszystkim dostarczamy niezbędną dawkę motywacji oraz endorfin, poprzez cykliczne koncerty uczestników zajęć i odpowiednio dobrany przerabiany materiał muzyczny. Konkretna wiedza oraz wyniesione umiejętności daje nieograniczone możliwości rozwoju w grze na zestawie perkusyjnym. Zajęcia dla osób w każdym wieku i stopniu zaawansowania w grze na instrumentach perkusyjnych. Cały kurs ukierunkowany jest na konkretne efekty gry możliwe do osiągnięcia w określonym czasie, co wymaga systematycznej pracy. Nauka odbywa się poprzez praktykę, jednak z uwzględnieniem podstaw teoretycznych. Jest to najszybszy sposób na naukę gry na zestawie perkusyjnym.

METRONOM MARIMBA - 10 - 99 lat

Kurs nauki gry na marimbie. Zajęcia odbywają się w grupach trzyosobowych.

Liczba uczestników kursu:

  • METRONOM ONE - kurs indywidualny
  • METRONOM DUO - liczba uczestników - 2
  • METRONOM KIDS - grupy 5 osobowe
  • METRONOM MARIMBA - liczba uczestników - 3

Uwaga!
Dokładny termin zajęć oraz godziny ustalane są indywidualnie z instruktorem!

Zapisy wyłącznie na listę rezerwową. Z list rezerwowych tworzone są grupy.

Instruktor

Perkusista, multiinstrumentalista. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Szczecinku. Absolwent wydziału instrumentalnego w klasie perkusji Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Współpracował m.in. z Polską Filharmonią Bałtycką, Sopocką Orkiestrą Kameralną czy Szczecinecką Małą Filharmonią. Miał przyjemność współpracować z takimi muzykami i zespołami jak Coma, Chuck Mangione czy Małgorzata Ostrowska. Współzałożyciel projektu Art Piknik Orchestra, propagującego muzykę funkową i jazzową na festiwalu Art Piknik w Szczecinku.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
METRONOM DUO - zapisy
METRONOM KIDS - zapisy
METRONOM ONE - zapisy


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji