Lista zajęć YOGA TWARZY DLA DOROSŁYCH

YOGA TWARZY DLA DOROSŁYCH

Kategoria

fitness / joga

Opis

Zapraszamy do dołączenia do grupy - działamy....

JOGA TWARZY działa odmładzająco, relaksująco, liftingująco i pielęgnująco na twarz.
Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, potem następują ćwiczenia mięśni twarzy, a na zakończenie przyjemny i relaksujący masaż twarzy.
Zajęcia prowadzone są wg autorskiego programu SUNDAR G.
Metodyka systemu wywodzi się z jogi, ajurwedy, akupresury, shiatsu i fitnessu. Jest holistyczna i naturalna. Poznajemy anatomię naszej twarzy, głowy, dekoltu, a dzięki temu wiemy, jaka technika ćwiczeń twarzy w jaki sposób działa. Przeciwdziała, a nawet cofa mięśniowe starzenie twarzy, wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Z zajęć wychodzi się zrelaksowaną i doenergetyzowaną.

JOGA TWARZY przeznaczona jest dla kobiet w każdym wieku, które chcą rozpocząć proces odmładzania swojej twarzy naturalnie, poprawić sobie nastrój i spędzić czas aktywnie i w miłej atmosferze.

Instruktor: Jolanta Mortka
Termin: środa

  • godz. 18:00 - 19:00

Miejsce: Centrum Kultury Raszyn, al. Krakowska 29A, sala 1.12
Opłata: miesięcznie - 150 zł (dotyczy 4 zajęć)

Opłaty za zajęcia należy dokonać na numer konta bankowego:05 8004 0002 2010 0020 3935 0002, Bank Spółdzielczy w Raszyniezaś tytułem przelewu NALEŻY podać:- imię i nazwisko uczestnika zajęć,- nazwę zajęć, na które uczęszcza uczestnik,- kwoty opłaty oddzielnie za każde zajęcia, np. "Jan Kowalski, ceramika 145zł, pianino 150zł"

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
11,oo-12,oo
18,oo-19,oo


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Świetnie prowadzone, odrobinę za mała sala na taką liczbę osób.
Marta C.
15.11.2023 21:39