Lista zajęć Grupowe zajęcia wokalne dla dzieci w wieku 7-10 lat

Grupowe zajęcia wokalne dla dzieci w wieku 7-10 lat

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Pracownia wokalna Aleksandry Bałachowskiej-Jagusz zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia wokalne.
Uczestnicy zajęć rozwijają swoje zdolności muzyczne pracując m.in. nad prawidłową emisją, dykcją, intonacją i oddechem. Wokaliści zdobywają obycie scenicznego podczas częstych występów na koncertach, konkursach i festiwalach. Zajęcia prowadzone są grupowo. Podczas zajęć zespołu dzieci spełniają swoje marzenia występując na scenie w nowoczesnym repertuarze.

Zajęcia dla grupy 7-10 lat środa godz. 15:00

Zajęcia płatne 50 zł miesięcznie w sekretariacie Centrum Kultury.

Instruktor Aleksandra Bałachowska-Jagusz
Śpiewaczka operowa, trener wokalny. Ukończyła II stopień Społecznej Szkoły Muzycznej w Szczecinie, w klasie śpiewu Mirosława Kosińskiego. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie śpiewu ad. dr hab. Iwony Hossy.6 maja 2014 roku zadebiutowała na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu partią Rosiny w „Cyruliku sewilskim”, w spektaklu studenckim, pod kierownictwem muzycznym Przemysława Neumanna. Dzień później, także po raz pierwszy, zaśpiewała partię sopranową w dziele Carla Orffa „Carmina Burana”, obok Jerzego Mechlińskiego pod dyrekcją Warcisława Kunca.
W latach 2014-2016 współpracowała z Teatrem Wielkim w Poznaniu wykonując partię Ognia i Słowika w operze „Dziecko i czary” M. Ravela, w reżyserii R. A. Brauna, pod dyrekcją Patrycji Pieczary i Grzegorza Wierusa.
Od roku 2012 występuje na Letnim Festiwalu w Drezdenku i Krzyżu „Letnie Spotkania Kameralne” oraz na Nadnoteckim Festiwalu Muzycznym „Piękny śpiew”. Wzięła udział w koncercie finałowym w ramach Festiwalu „Wratislavia Cantans” na zakończenie „Kursu Interpretacji Muzyki Oratoryjnej i Kantatowej” pod batutą Przemysława Stanisławskiego.
17 kwietnia 2017 zaśpiewała Świąteczny Koncert Południowy, składający się z arii Bacha, Heandla, Mozarta i Kurpińskiego, który odbył się w sali Bogusława na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, przy akompaniamencie Iriny Palivody.
Półfinalistka Międzynarodowego Konkursu Wokalnego „Geatano Zinetti 2017″w Veronie. Finalistka IV Międzynarodowego Konkursu Wokalistyki Sakralnej w Katowicach w roku 2021 i zdobywczyni trzech dodatkowych nagród: wyróżnienie Imienia Maestry Anny Kościelniak, za najlepsze wykonanie utworu sakralnego, Prof. dra hab. Andrzeja Chorosińskiego -UMFC Warszawa oraz Dyrektora Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy – Macieja Puto. Swoje umiejętności wokalne doskonaliła na kursach mistrzowskich, prowadzonych m. in. przez Ingrid Kremling – Domański, Olgę Pasiecznik, Urszulę Kryger, Izabelę Kłosińską, Adama Kruszewskiego, Jarosława Bręka i Wojciecha Maciejowskiego.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Grupa wiekowa 7-10 lat, środa godz. 15:00


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Teresa W.
27.11.2023 22:59