Lista zajęć "Bubble teatr" - zajęcia teatralne dla dzieci

"Bubble teatr" - zajęcia teatralne dla dzieci

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Podczas zajęć teatralnych dzieci pracują nad dykcją, uczą się jak używać mimiki twarzy, poznają sposoby na wyrażanie aktorskich emocji, techniki oddechowe, a także ćwiczą wcielanie się w postać.
Wszystko odbywa się w przyjazny sposób, dzieci uczą się podczas świetnej zabawy, dzięki czemu w pełni się angażują.
Zajęcia aktorskie dla najmłodszych pozwalają wydobyć drzemiący w dzieciach talent oraz wzmacniają pozytywne zachowania. Dzieci stają się bardziej otwarte, śmiałe, kreatywne i pełne pomysłów oraz podnoszą swoją samoocenę. Dzięki zajęciom aktorskim dzieci rozwijają umiejętności interpersonalne, uczą się pracy w grupie, łatwiej wyrażają swoje uczucia.

Koszt zajęć 60 zł miesięcznie płatne w sekretariacie Centrum Kultury w Chojnie

Istruktor: Violina Janiszewska
Pedagożka teatralna, terapeutka i arteterapeutka ze szczególnym zamiłowaniem do teatroterapii.
Była aktorką szczecińskiego teatru Kana, wokalistką grupy folkowej Dikanda. Nagrała z zespołem dwie płyty i zagrała wiele koncertów w Europie i Azji. Brała udział w licznych międzynarodowych warsztatach teatralnych oraz szkoleniach dla pedagogów teatru.
Od lat prowadzi oraz organizuje międzynarodowe warsztaty artystyczne i edukacyjne m.in. w Niemczech, Turcji, Białorusi. Instruktorka i aktorka teatru Forum. Uczestniczka projektu ”Więcej niż teatr” w czasie Europejskiej Stolicy Kultury / Wrocław 2016.
Prowadziła dziecięce grupy teatralne. Teatr w Zakładzie Karnym w Nowogardzie. Prowadzi także zajęcia dla osób z autyzmem i niepełnosprawnościami. Instruktorka recytacji.
W 2014 roku założyła inkluzyjny Teatr Bomba Bomba, w którym występują osoby posiadające orzeczenia o niepełnosprawności. Teatr zdobył wiele nagród i odniósł wiele sukcesów. Od 2017 roku instruktorka teatralna w Gryfińskim Domu Kultury. Teatr Bomba Bomba działa już 6 lat.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Środa godz. 16:30-19:00


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji