Lista zajęć Monika Wiśniowska-Basel Akademia Młodego Artysty - indywidualne zajęcia wokalne dla dorosłych

Akademia Młodego Artysty - indywidualne zajęcia wokalne dla dorosłych

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE. Przed zapisem, prosimy o telefoniczne ustalenie wraz z prowadzącymi godzinę zajęć pod nr tel. 697 - 244 - 210

Podczas zajęć wokalnych uczestnicy poznają różne techniki wokalne (przy zachowaniu sprawności aparatu głosowego), ćwiczą kształcenie słuchu oraz pamięć muzyczną, która przekłada się również na szybszą naukę w szkole.

Głównym celem zajęć jest rozbudzenie radości płynącej z używania własnego głosu, oraz zamienienie napięć i paraliżującego stresu w pozytywne i pożądane uczucie podekscytowania przed występem. Dzieci nabierają odwagi, pewności siebie, tak bardzo potrzebnych w życiu. Uczestnicy zajęć nabierają również umiejętność wnikliwego słuchania innych a także wyrażania emocji poprzez śpiew.

Zajęcia wokalne obejmują ćwiczenia zespołowe oraz indywidualne.

Na lekcji śpiewu nauczymy się: prawidłowego oddychania, emisji głosu i poprawnej postawy, dykcji i artykulacji, śpiewu na głosy, pracy z mikrofonem i obycia się ze sceną, interpretacjami piosenek, które zostaną zaprezentowane podczas organizowanych koncertów, występów.

Prowadzenie:** Marzena Matyla – Akademia Młodego Artysty,, Twórczyni Akademii: Monika Wiśniowska-Basel**** – absolwentka Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Zbigniewa Czwojdy. Zawodowo wokalistka, autorka tekstów, muzyki oraz reżyserka musicali. Finalistka programu The Voice of Poland. W Akademii Młodego Artysty prowadzi zajęcia wokalne i aktorskie w masterklasach oraz reżyseruje musicale. Jako pedagog z dużym doświadczeniem od lat poszerza swój zespół o najlepszych instruktorów współtworzących ze nią Akademię.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Justyna T.
23.10.2023 20:07