Lista zajęć Potworne Ferie z GOKiem

Potworne Ferie z GOKiem

Opis

Potworne Ferie Zimowe

Tej zimy przeniesiemy się w Świat Stworów i Potworów. Sprawdzimy, czy są one naprawdę takie straszne jak nam się wydaje. Zmienimy się w małych architektów, których zadaniem będzie zaprojektowanie Potwornego Miasteczka. Podczas ferii czeka na Was wiele atrakcji, których na ten moment nie chcemy Wam zdradzać.

Możecie już teraz zacząć myśleć nad potwornym kostiumem na piątkowy bal przebierany. W ten dzień czeka nas moc atrakcji!

Zapraszamy na potwornie dobrą zabawę!

W programie:
Zajęcie ruchowe, warsztaty plastyczne, artystyczne i architektoniczne, projekcja bajek oraz filmów dla dzieci. Warsztaty kulinarne. W ostatni dzień oczywiście zapraszamy wszystkich na bal przebierańców. Podczas każdego z turnusów uczestnicy mają zapewnioną wycieczkę całodniową.

Zapewniamy:
opiekę wykwalifikowanej kadry, zajęcia prowadzone przez wykształconych instruktorów, materiały do zajęć, dwudaniowe obiady i podwieczorki, ubezpieczenie.

I turnus: 29 stycznia – 2 lutego 2024, godz. 7:45 – 16:15
II turnus: 5 – 9 lutego 2024, godz. 7:45 – 16:15

Koszt pojedynczego turnusu dla jednego dziecka: 500 zł.
Na półkolonie zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat.

Zapisy przyjmowane są tylko i wyłącznie przez portal strefazajec.pl. Dziecko można zapisać na jeden lub na dwa turnusy. Po zapisaniu dziecka przez strefazajec.pl należy uzupełnić kartę kolonijną dostępną na www.kulturasuszec.pl i dostarczyć ją do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

Emilia B.
05.02.2024 10:41